Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Folkart Life Bornova kısa sürede rekor kırdı

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yeni projeleri Folkart Life Bornova'nın yüzde 65'lik bölümünün iki haftada satıldığını söyledi

Giriş Tarihi: 30.5.2015
Folkart Life Bornova kısa sürede rekor kırdı
İZMİR Bornova'da hayata geçirilen "Folkart Life Bornova", Folkart Yapı ayrıcalığı ve 189.000 TL'den başlayan uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çekiyor. Bornova'da yepyeni bir yaşam sunan Folkart Life Bornova'nın kısa sürede rekor satışla yaklaşık yüzde 65'i satıldı. Satış öncesi ön taleplerin hızla satışa yöneldiği proje büyük ilgi gördü. "Ulaşıla- bilir lüks" sloganı ile tanıtımı yapılan Folkart Life Bornova hem oturum hem de yatırım amaçlı kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Proje alanında yer alan satış ofisine proje lansmanının yapıldığı 12 Mayıs tarihinden bu yana 9 bin kişi bilgi ve satın almak için gerek telefon ile gerek web sitesi aracılığıyla gerekse doğrudan ofise gelerek başvuruda bulundu. Öte yandan İzmir dışındaki illerden hatta yurt dışından da projeye büyük ilgi olduğu, satış ofisine gelen başvuruların yarısına yakınının İzmir dışındaki illerden, toplamda yüzde 4'lük bir bölümün de başta ABD olmak üzere yurt dışından geldiği vurgulandı. Projeye gösterilen ilginin kendilerini gururlandırdığını söyleyen Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "2 hafta gibi kısa bir sürede yüzde 65 gibi büyük bir orana ulaşmak bizi çok mutlu etti. Bu oran bizim ne kadar doğru bir projeye imza attığımızın da en büyük göstergesi. Gerek Folkart ailesinin bir parçası olmak isteyenler gerekse yatırımcıların Folkart Life Bornova projesini sahiplenmeleri bize yeni ufuklar açıyor. Yeni projeleri gerçekleştirme kaliteyi ve ulaşılabilir lüksü insanlarla buluşturma isteğimizi daha çok artırıyor. Ev sahiplerimize şimdiden hayırlı olsun diyor ve iyi günlerde oturmalarını temenni ediyorum" dedi.

830 DAİRE BULUNUYOR

830 daire ve çarşıdan oluşacak Folkart Life Bornova Projesi'nde büyüklükleri 38-255 metrekare arasında değişen balkonlu ya da balkonsuz 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan daire seçenekleri bulunuyor. Folkart Life Bornova tamamlandığında sakinlerine birçok hizmetler verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Folkart Life Bornova kısa sürede rekor kırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN