Özlenen yaşam konsepti MyVia'da

MyVia'nın doğayla bütünleşen projelerle ön plana çıktığını söyleyen Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, "Sektörde takip edilen bir markayız. Son 3 projemizde 160 milyon liralık yatırım yaptık" dedi

Giriş Tarihi: 10.6.2015
Özlenen yaşam konsepti MyVia'da
Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, 'Benim Yaşamım' anlamına gelen MyVia'nın şehir merkezindeki yoğunluğa alternatif olan ve doğayla bütünleşen projelerle öne çıktığını söyledi. Bugüne dek farklı beğenilere seslenen konseptler geliştirdiklerini ve sektörde sürekli takip edilen bir marka olduklarını belirten Kalı, "Buca'da MyVia Yıldız, Evka 3'te Myvia Terrace ve Gaziemir'de MyVia Country ile toplam 160 milyon liralık yatırıma imza attık" dedi. Projelerinin ortak özelliğinin şehrin yüksek kesimlerinde ve ormanlık alanda yer alması olduğuna dikkat çeken Op. Dr. Kenan Kalı, "Yazın sıcağından bunalan, ama kenti terk etmek istemeyenler için geliştirdiğimiz bu konsept, ormanların sağladığı bol oksijenin yanı sıra; kent merkezine oranla 5 derece daha serin olma özelliği taşıyor. Bu projelerde özlenen yaşam konseptiyle birlikte, düşük nem oranı nedeniyle kalp rahatsızlığı olanlar da çok rahat edecek" dedi. Bornova Evka 3'deki MyVia Terrace projesinde toplam 26 adet melez konutun olduğunu ve evlerin hem villa, hem de apartman özelliği taşıdığını dile getiren Kalı, yatırım miktarının 10 milyon TL. olduğunu kaydetti. Projenin melez özellik taşıdığı bilgisini veren Op. Dr. Kenan Kalı, "Evler, hem villa hem de apartman özelliği taşıyor. Ama her ikisinin de sunduğu konfora sahip. Örneğin ailenizle bahçenizde kahvaltınızı yaparken, hemen önünüzdeki havuzda serinleyebilirsiniz. Bu projemizde devamlı temizlik ve güvenlik gibi avantajlar sağlıyoruz. Sizin evinizin bahçesi,alttaki diğer konutun çatısı oluyor. Tıpkı villadaymış gibi ayağınızı toprağa basıp bahçenizde kahvaltı yaparken, apartman dairesindeymiş gibi her türlü hizmeti de alabiliyorsunuz" ifadesini kullandı.

MyVIA COUNTRY DOĞA PROJESİ

Bir diğer doğa projesinin de Gaziemir'deki MyVia Country olduğunu belirten Kalı, sözlerine şöyle devam etti: "Country'de otelle birlikte 300'e yakın bağımsız birim yer alıyor. Toplam 20 bin metrekarelik alanda inşaat yapılacak ve 26 bin metrekarelik bir yeşil alan bulunuyor. İçerisinde butik otel de yer alacak. Pojeyi 24 ay içinde bitirmeyi planlıyoruz"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özlenen yaşam konsepti MyVia'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN