Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KSK'den "dedikodu ve karalama" tepkisi

Karşıyaka Kulübü resmi açıklama yaparak, futbol takımına destek sağlayan Erdal Acar'ın asılsız ithamlar ve karalamalara maruz bırakılmasından duyulan rahatsızlığı dile getirdi

Giriş Tarihi: 11.7.2015
KSK'den dedikodu ve karalama tepkisi
Karşıyaka'nın futbol şubesine son dönemde ciddi maddi destek sağlayan Erdal Acar'ın, şampiyonluk kupasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret eden heyette yer almasına yönelik tepkilere hem kulüpten hem de Acar'dan cevap geldi.

EMEK VERENE SAYGI

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Karşıyaka için taş üstüne taş koyacak herkesin emeğinin saygı göreceği belirtilerek, "Son birkaç gündür yazılı basında, sayın Cumhurbaşkanımızın şampiyon takımımızı davetine icabet edilmesi ve futbol şubemizin büyük destekçisi Sayın Erdal Acar hakkında asılsız, çirkin itham ve karalamalar yapılmaktadır. Şunu herkes iyi bilmelidir ki sayın Erdal Acar ile Yönetimimiz ve Büyük Karşıyaka Taraftarı omuz omuzadır ve bu birliktelikten doğan gücü ve heyecanı tüm camiamız hissetmektedir.Karşıyaka Spor Kulübü siyaset üstüdür. Karşıyaka Spor Kulübü'nün menfaatleri neyi gerektiriyor ise o yapılmaktadır ve yapılmaya devam edilecektir. Bize yardımcı olacak herkesle işbirliği yapacağız, kol kola yürüyeceğiz. Kulübümüz için taş taş üstüne koyacak olan herkesin emeğini ve çabasını baştacı yapacağız. Bizlere Karşıyaka Spor Kulübü'nü yönetme şerefi veren saygı değer kongre üyelerimize ve büyük taraftarımıza böyle dedik, böyle söz verdik. Yönetim Kurulu olarak ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Sorumluluklarımızın bilincinde ve farkındayız. Herkesin kişisel eleştiri hakkına saygı duyuyoruz. Ancak dedikodudan öteye geçmeyen ithamlarla, yönetimimize ve yönetim tarzımıza dışarıdan müdahale edilmesine de hiçbir zaman izin vermeyeceğiz.Tesisleşme vizyonumuzla Karşıyaka Spor Kulübü'müzü büyütme ve yüzlerce yıl daha şanla, şerefle yaşatma sevdamızdan vazgeçmeyeceğiz" denildi.

DESTEĞİ ÇEKİYOR MU?

Karşıyaka'ya iki ayda 8 milyon liraya yakın bağış yapan Erdal Acar ise Instagram hesabından eleştirilere tepki göstererek, "Burada inşaat projem yok. Yaptıklarıma rağmen hak etmediğim eleştiriler alıyorum" dedi. Erdal Acar'ın bu çıkışının ardından taraftarlar arasında, "Desteğini çekiyor" dedikodusu yayılırken Taraftarlar Derneği, yaptığı açıklamada Acar'a kalkan oldu, kulübe hizmet edenlere söz söyletmeyeceklerini duyurdu. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şampiyonluk kupasını götüren heyette Erdal Acar'ın da bulunmasına ve kendisinin davet edilmemesine tepki göstermişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KSK'den "dedikodu ve karalama" tepkisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN