O gün yaptığımız 7 ziyaretten biriydi

AK Parti İlçe Başkanı Erol Körüklü, Osman Sakman'a yaptıkları ziyareti, operasyondan önce gerçekleştirdiklerini söyledi. Körüklü, "Osman Bey, o gün ziyaret ettiğimiz 7 kişiden biriydi" dedi

Giriş Tarihi: 1.9.2015
O gün yaptığımız 7 ziyaretten biriydi
AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Erol Körüklü Egeli Sabah'ı ziyaret etti. Başkan Körüklü, eski AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Osman Sakman'ı Paralel Yapı operasyonundan 3 gün önce ziyaret ettiklerini vurgulayarak, "Genel merkezimiz tarafından partimizin kuruluşunun 14. yılı münasebetiyle bize gönderilen bir talimat vardı. Osman Sakman'ı bu talimat kapsamında ziyaret ettik. Osman Bey, o gün ziyaret ettiğimiz 7 kişiden biriydi" diye konuştu. AK Parti Genel Merkezi'nin 'eski ilçe başkanlarını ve kurucu üyeleri ziyaret edin' talimatı doğrultusunda, Karabağlar'ın eski İlçe Başkanı Osman Sakman'ı 15 Ağustos'ta ziyaret etti.

BAŞKANLARLA GÖRÜŞTÜK
Ziyaretten 3 gün sonra Paralel Yapı operasyonunda Osman Sakman gözaltına alındı. Sakman daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Egeli Sabah'ı ziyaret eden AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Erol Körüklü, bu ziyaretle ilgili konuştu. Başkan Körüklü, "AK Parti Genel Merkezi partimizin kuruluşunun 14. yılı münasebetiyle bize bir talimat göndermişti. Bu talimat doğrultusunda partinin kurucuları ve önceki ilçe başkanlarını ziyaret ettik. O gün kurucu ilçe başkanımız Sinan Demirci, bizden önce yönetimde olan Kadir Uçar ve Osman Sakman'ı ziyaret ettik. O gün toplam 7 ziyaretimiz oldu. Osman Sakman da yaptığımız 7 ziyaretten biriydi. Sonrasında biz ziyaret ettikten 3 gün sonra gözaltına alınma hadisesi gerçekleşti" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O gün yaptığımız 7 ziyaretten biriydi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN