"Hepimiz Sümeyye Erdoğanız"

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, Sümeyya Erdoğan'a yönelik iftiraları kınadıklarını, CHP'nin kamuoyu önünde özür dilemesi gerektiğini belirtti

Giriş Tarihi: 2.9.2015
Hepimiz Sümeyye Erdoğanız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan, algı oluşturmaya yönelik iftira ve saldırılara AK Parti İl Kadın Kolları da tepki gösterdi. Parti iy binasında bir araya gelen Kadın Kolları üyeleri "Hepimiz Sümeyye Erdoğanız" diye slogan attı. Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a sosyal medya üzerinden yapılan çirkin, ahlaksız, hadsiz saldırıları şiddetle kınadıklarını belirtti. Türkiye ile terör örgütü DAEŞ arasında ilişki bulunduğu izlenimini uyandırmak isteyenlerin her gün yeni algı operasyonlarına imza attıklarını vurgulayan Keskin, şöyle devam etti: "Son günlerde ahlaksızca piyasaya sunulan mesnetsiz iddiaların, Türkiye'ye karşı yürütülen karalama kampanyasının bir parçası olduğu aşikardır. Bu kampanya büyük bir infiale yol açmıştır. Çeşitli kesimlerden malum zihniyete cevap hemen gelmiştir. CHP'nin bazı milletvekilleri aciz bir hatanın öncüleri olmuşlardır. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun da belirttiği gibi CHP kamuoyu önünde Sayın Sümeyye Erdoğan'dan ve onun nezdinde tüm kadınlardan özür dilemelidir.

STK'LARA DAVET

Ayrıca Sayın Sümeyye Erdoğan'a yapılan hadsiz saldırıyla tepki koyamayan, sözde değil özde kadın dernekleri, kamu kurum ve kuruluşları, tüm STK'ları, tüm duyarlı vatandaşlarımızı kadına, kadın haklarına saygılı olmaya, kadına kadınca değer veren kavramlar kullanmaya, ahlak ve erdem kavramlarına sahip çıkmaya davet ediyoruz." dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Hepimiz Sümeyye Erdoğanız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN