Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HDP parti olma vasfını kaybetti

PKK'nın para musluklarının kesilmesi gerektiğini belirten Selçuk Özdağ, HDP'nin de artık açıkça terör örgütünün sözcülüğünü yaptığına dikkat çekti

Giriş Tarihi: 12.9.2015
HDP parti olma vasfını kaybetti
AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, terör örgütünün kullandığı silahların nasıl temin edildiğinin en ince detaylarına kadar araştırılması, maddi ve manevi destek verenlere hukukun gereğinin yapılması, tüm para musluklarının bir daha açılmamak üzere kapatılması gerektiğini, bu konuda cumhuriyet savcılarını göreve davet ettiğini bildirdi. Özdağ, "Polisime, askerime, güvenlik güçlerimize kurşun sıkanı affetmeyeceksin. Bu nedenle Avrupa Birliği görüşmelerinde idam yasasının yeniden getirilmesi konusu masaya yatırılmalıdır"diye konuştu.

İŞBİRLİKÇİLER VAR
HDP'nin parti olma işlevini kaybettiğini, terör örgütünün sözcüsü olduğunu vurgulayan Özdağ, Türkiye düşmanları ve işbirlikçilerinin vatanı bölme senaryoları ürettiklerini de kaydederek, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ATV ve A Haber'deki sözleri çarpıtılmıştır. Terörle mücadele edilmesi gerekirken terör bir kenara bırakılarak AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız hedef noktasına konulmak istenmiştir. Ama bu senaryo ve kirli hesapları da diğerleri gibi tutmamış ellerine yüzlerine bulaştırmışlardır. Çünkü onların bir hesabı varsa mutlak Allah'ın da bir hesabı var" dedi. Selahattin Demirtaş'ın, Başbakan Davutoğlu'na yönelik "çocuk katili olarak adını şimdiden tarihe yazdırdı" şeklindeki sözlerine de sert tepki gösteren Özdağ, "Selahattin Demirtaş'ın kendisi de bebek katillerinin kim olduğunu çok iyi biliyor. Bebek katilleri terör örgütü PKK ve militanlarıdır. PKK'ya terör örgütü diyemeyen, kınayamayan ve arkasını yaslayanlardır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP parti olma vasfını kaybetti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN