Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tazelendik, yenilendik

Giriş Tarihi: 14.10.2015
Tazelendik, yenilendik

Seçim beyannamesini, milletin taleplerini dikkate alarak hazırladıklarını bildiren Kocabıyık, 7 Haziran sonrası iç muhasebe yaptıklarını söyledi

AK Parti İzmir milletvekili adayı Hüseyin Kocabıyık, 7 Haziran sonrası tazelenerek "Haydi Bismillah" deyip yola çıktıklarını, insanların rehaf içinde yaşamasına yönelik icraatların süreceğini bildirdi. Milletin takdirinin önemine dikkat çeken Kocabıyık, "Milletimizin bugüne kadar hiç bir seçimde hata yaptığını görmedim. Milletimize mesajımızı 'Tazelendik, yenilendik, haydi Bismillah' diyerek verdik. Hatalarımızı, eksiklerimizi hızlı bir şekilde onardık iç muhasebemizi yaptık. Şimdi milletin önüne adımız gibi AK çıkıyoruz" dedi. AK Parti'nin seçim beyannamesinin milletten aldıkları tavsiyelerle hazırlandığını vurgulayan Kocabıyık, "Millet kendi yorumunun da ele alınmasını istiyor. Emekliye, dar gelirliye, çiftçiye, işçiye yeni vaatler sunduk. Asgari ücret bin 300 lira olacak. İktidar olduğumuzda devletin kaynaklarını daha çok millete aktaracağız. Sokaktaki vatandaşların hayat standartlarını değiştireceğiz. İnsana yatırım yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

ALEVİLER OYUNA GELMEDİ

Karabağlar Erenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde Temel Dede'yi ziyaret eden Kocabıyık, birçok istihbarat örgütü tarafından Türkiye'de Alevilerin arasına nifak sokulmaya çalışıldığını ve Alevilerin teröre yönlendirmek istenildiğini ancak Alevilerin bu oyunun içine girmediğini söyledi. Kocabıyık, "Bu camia öyle bir camia ki sen bir adım atarsan o iki adım atar, sen bir elinle verirsen o iki eliyle verir. AK Parti, Alevi çalıştayını başlatmıştır. İyi niyetli bir çaba vardır. Seçim beyannamemizde de Alevi kardeşlerimizle ilgili maddeler bulunmaktadır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tazelendik, yenilendik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN