Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İkinci ele talep artacak

Küçükarslan Grup yöneticisi Gürcan Küçükarslan, dövizin değer kazanması ile birlikte ikinci ele olan talebin artacağını söyledi

Giriş Tarihi: 16.10.2015
İkinci ele talep artacak
Küçükarslan Grup'un üçüncü kuşak yöneticisi ve Halkla İlişkiler ile Reklam Sorumlusu Gürcan Küçükarslan, dövizin değer artışıyla birlikte sıfır otomobil fiyatlarının yükselebileceğini bunun da ikinci ele olan talebi artıracağını söyledi. Amaçlarının güvenilir bir hizmet sunmak olduğunu ve bunun için 38 yıldan beri çalıştıklarını belirten Küçükarslan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını söyledi. Küçükarslan, başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'ye 2'nci el otomobil hizmet vermeyi amaçladıklarını sözlerine ekledi. Dolar ve eurodaki artışın ithal otomobil fiyatlarının yükselmesine neden olacağını kaydeden Küçükarslan, "Bu da ikinci elin tekrar önemli hale gelmesini sağlayacaktır. Özellikle yaklaşan kış dönemi, dövizin durumu ve avantajlı kredi olanakları ikinci el sektöründe yüzleri güldürecektir" diye konuştu.

BİRİNCİ SINIF GALERİ
Üçüncü kuşak olarak müşteri memnuniyeti arttırarak devam ettireceklerini ifade eden Küçükarslan, otomobil galerisiyle ilgili de şu bilgileri verdi: "Birinci sınıf galerimizde gelen tüm müşterilerimize uygun ve düzgün bir hizmet sunup, ikinci elde güvenilir alışveriş yapmalarını amaçlıyoruz. Çünkü bu alanda spesifik, düzgün ve uygun fiyatlı araçları satıyoruz" dedi. Piyasada oldukça zor bulunan üst segment araçların da satışını yaptıklarını vurgulayan Küçükarslan, "Başka yerde çok zor rastlayacağınız bir çok araç bizde mevcut. Bu gücümüzü etkin şekilde kullanıp, sektörde önemli konuma gelmeyi hedefliyoruz." Şirketlerinin vizyon ve misyonuyla ilgili bilgiler veren Küçükarslan, "Faaliyetlerde bulunduğumuz tüm alanlarda, müşterilerimizin ilk tercih ettiği lider bir şirket, çalışanlarımız ve bize güvenip yatırım yapan paydaşlarımızla geleceğe güvenle bakan bir adres olmak için çalışıyoruz. Mükemmelliği yakalamanın tek yolunun, eksiksiz olarak tam bir hakimiyet, güvenilir, verimli ve karlı büyük bir aile olarak ülkemize değer yaratmaktan geçtiğine inanıyor ve bunun için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkinci ele talep artacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN