Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hem istiklal hem istikbal seçimi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Ya Almanya, Japonya, Fransa gibi olacağız. Ya da sürünmeye devam edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 18.10.2015
Hem istiklal hem istikbal seçimi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, seçim çalışmaları kapsamında Salihli'de istişare toplantısına katıldı. Burada konuşan Özdağ, "Bu seçim Türkiye'nin bir nokta da hem istiklal hem de istikbal seçimi. Ya küçük ölçekli, orta ölçekli devlet olmayacağız büyük devlet olacağız. Almanya, Japonya, Fransa gibi olacağız. Ya da sürünmeye devam edeceğiz. Tercihimizi yapacağız. Bu seçimlerde CHP'nin iktidar olmak şansı yok. Gökyüzünü vaat ettiler yüzde 25 oy aldılar. MHP denizleri vaat etti yüzde 15 oy aldı. Şu anki anketlerde bizim oyumuz en kötüsü yüzde 44.2. Bu oran bize iktidar getiriyor. Ama ben istiyorum ki 300'ün üzerinde milletvekili ile gelelim. Son seçimde sandığa en az gidenler AK Partililer olmuş. AK Partililer 'nasılsa iktidardayız' diye sandığa gitmemiş. Ancak bu seçimde sandıklara koşmamız lazım" diye konuştu.

MHP İSTİSMAR EDİYOR

Ankara'daki bombalı saldırının ardından MHP'lilerin "PKK bayrağına sarılanlara maaş bağlanacağını" söyleyerek istismar siyasetine başvurduğunu dile getiren Özdağ, "Terör mağduru olan vatandaşlara, tazminat gelirleri de yoksa maaş bağlansın istedik. 20 ay önce kanun çıkarttık. Kanun kimsenin ırkına, rengine bakmaz. HDP'li, MHP'li, CHP'li, AK Partili demez. TKP'li, Komünist, Müslüman demez. Kanun her vatandaşa eşit şekilde uygulanır. Bu kanunu yeni çıkartıyormuşuz gibi insanları aldatmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem istiklal hem istikbal seçimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN