Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 İlçe 3 miting

'de bugün ilk durağı Bergama olacak Başbakan Davutoğlu, akşam Buca Pazaryeri'nde halka seslenecek. Davutoğlu, yarın ise Ödemiş'te yapacağı mitingin ardından kentten ayrılacak

Giriş Tarihi: 23.10.2015
3 İlçe 3 miting
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bugün Buca Pazaryeri'nde yapacağı miting için 20 metre uzunluğunda 30 metre genişliğinde Türk bayrağı hazırlandı. Bayrak, seyircilerin başı üzerinde elden ele dolaştırılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun iki güne yayılacak programının tüm detayları belli oldu. Bugün 'e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 15.00'te Bergama meydanında halka seslenecek. Davutoğlu, Bergama'dan helikopterle geleceği Buca'da stada inecek ve Buca Pazaryeri'nde miting yapacak. Saat 18.00 olarak planlanan mitingin gecikme ihtimaline karşı pazaryeri özel olarak ışıklandırılacak. 15 bin kişilik pazaryeri bayrak ve balonlarla süslenecek. Ayrıca iki led ekran yer alacak, su dağıtılacak, seyyar tuvaletler kurulacak. Miting için 20 metre uzunluğunda 30 metre genişliğinde Türk bayrağı hazırlandı. Bayrak, seyircilerin başı üzerinde elden ele dolaştırılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 1 Kasım seçimleri öncesinde önemli mesajlar vermesi bekleniyor. Başbakan Davutoğlu, akşam ise İzmirli gazetecilerle akşam yemeği yiyecek, saat 22.30'da ulusal bir televizyon kanalında canlı yayın konuğu olacak. Başbakan Davutoğlu, yarın ise saat 11.00'de Ödemiş'te yapacağı mitingin ardından kentten ayrılacak. Başbakan Davutoğlu, İzmir'e en son bu ayın ilk haftasında soydaş ve akraba topluluklara mensup milletvekilleriyle İzmir'deki Başbakanlık Ofisi'ndeki akşam yemeğinde bir araya gelmişti. Toplantıdan sonra da Kordon'da tur atan Davutoğlu, İzmir'e sık sık geleceğini tekrar beyan etmişti.

KARDEŞLİK MİTİNGİ
AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, Başbakan Davutoğlu'nun programı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bu defa seçmenlerinin yanına gitmeyi daha uygun bulduklarını dile getiren Delican, "Bakırçay ve Küçükmenderes Havzası kent için büyük önem taşıyor. Başbakanımızla onları buluşturmak istedik. Türkiye'nin bu yoğun gündeminde buluşmalarımızı birlik beraberlik adına miting havasında yapmak istedik. Bunlar birlik beraberlik ve kardeşlik mitingi olacak" ifadelerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 İlçe 3 miting
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN