Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhalefeti halkla bütünleştirdik

CHP'ye seçim vaatleri üzerinden yüklenen AK Parti İzmir adayı Bilal Kırkpınar, "Muhalefetin seçim vaatleri millete samimi gelmiyor. Büyükşehir dahil ilçe belediyeler sözünü tutmuyor" dedi

Giriş Tarihi: 24.10.2015
Muhalefeti halkla bütünleştirdik
Seçim gezileri kapsamında Bornova'ya giden AK Parti İzmir adayı Bilal Kırkpınar, öncelikle 3. Sanayi esnafını gezdi, sorunlarını dinledi. 3. Sanayi oda yönetimi ve başkanın da ziyaret edildiği gezide, esnafın sevgi gösterileri ve ilgisiyle karşılaşan Kırkpınar, davet edildiği bir tamirhanede esnaflarla sohbet etti. Sohbet sırasında muhalefetin vaatlerini eleştiren Kırkpınar, "Muhalefete siyasette biz çıta atlattık. Bizden önce CHP'nin seçim vaatleri hep laiklik tehlikede, Cumhuriyet tehdit altında, rejim değiştirilmek isteniyor, irtica geliyor söylemleriyle yürüyordu. Son seçimlere kadar CHP'nin somut bir şeyler vaat ettiği hiç görüldü mü? Amerika'dan ithal ettikleri bir reklamcıyla bu işleri yaptılar. İlk defa köylüye, emekliye, asgari ücretliye dair bir fikri oluşturup söylem geliştirdi. Ama maalesef her zaman olduğu gibi lafta kaldı. Çünkü CHP yöneticileri hiç bir zaman halkla beraber değiller. Bakın sanayiye hiç gelip gezen oldu mu? Yerel seçimler öncesi Büyükşehir ve Bornova belediyeleri sizlere verdikleri sözlerin hangisini tuttu. Önümüzde böyle örnekler varken kim Kemal Kılıçdaroğlu'na inanacak. CHP maalesef millete samimi gelmiyor" dedi.

PKK'yı KINAYAMADILAR
"Muhalefet olmak her şeyi eleştirmek değildir" diyen Kırkpınar, "Bugün HDP nasıl ki PKK'yı kınayamıyor ise CHP de terör örgütünü maalesef kınayamıyor" ifadelerinde bulundu. Sanayi esnafından sonra Kavaklıdere'ye geçen Kırkpınar 7 Haziranda çeşitli nedenlerden ötürü AK Parti'ye oy vermeyen 3 büyük aileyle görüştü. Üç aileden de topluca AK Parti'ye oy verecekleri sözünü alan Kırkpınar ve ilçe başkanı Arslan Keskin büyük mutluluk yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhalefeti halkla bütünleştirdik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN