MHP'li başkandan ağır göndermeler

Giriş Tarihi: 5.11.2015
MHP'li başkandan ağır göndermeler

Adeta bir manifesto yayımlayan Aliağa'nın MHP'li belediye başkanı Serkan Acar, "millete rağmen siyaset, milletsiz milliyetçilik olmaz" diyerek, partisinin üst yönetimine yüklendi

MHP'li Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, manifesto niteliğindeki açıklamasında isim vermeden partisinin üst yönetimine ağır eleştirilerde bulundu. "Milliyetçilik,milleti sevmektir. Milliyetçilik,milletin değerlerine bağlılıktır. Milliyetçilik, zor anlarda bazen susmak bazen sesini çıkarmaktır. Milliyetçilik,milletin ne dediğini iyi anlamak ve sonuçları ne olursa olsun milletin isteklerini yapmaya çalışmaktır. Milliyetçilik, görev alınarak yapılmaz, içten yürekten yapılır" diye açıklamasına başlayan Acar, 7 Haziran seçimlerinden bu yana partisine zarar vermemek adına bu açıklamayı büyük bir sabırla beklettiğini ifade etti.

MİLLET YANLIŞ YAPMADI

Acar, şöyle devam etti: "Her gün anlamaya ve anlatmaya çalıştım. Milletimizin beklentilerini yazdım, çizdim, raporladım, günlerce dil döktüm. Ama maalesef gördüm ki uğruna binlerce şehit verdiğimiz davamızın yöneticilerinin, milletin ne dediğini anlama gibi bir dertleri yok. Hatta milletin sağduyusuna, yalvarırcasına göreve çağrışına kulak bile asmayıp bir de üstüne azarlıyorlar. Millet çok partili hayata geçtiğimiz günden beri hiçbir seçimde yanlış yapmadı. Her seçimde, kendini ifade edenlerin içinde, iyilerden en iyiyi, kötülerin içinden daha az kötüyü tercih etti. Bugünden kamuoyuna bildiririm ki, ne zaman milletin değerlerini artık anlamayacağım, ne zaman başarısız olacağım, ne zaman milletim bana artık bırak derse o gün davama, milletime ve vatanıma saygımdan dolayı bu siyaseti bırakacağım. Millete rağmen siyaset, milletsiz milliyetçilik olmaz. Selam ve Dua ile...." Serkan Acar, bir süre önce de İskilipli Atıf Hoca'ya yönelik hakaretlerde bulunan MHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanını eleştirmiş, milletin değerlerine saygı duyulmasını istemişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'li başkandan ağır göndermeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN