Fitne ve ajan yuvası

Giriş Tarihi: 7.11.2015
Fitne ve ajan yuvası

İş adamı Ahmet Küçükbay, kişisel Twitter adresinden Paralel Yapı'yı fitne ve ajan yuvası olarak nitelendirdi. Küçükbay, "Bizim bu olgu ile hiçbir fikir birliğimiz olamaz" açıklamasını yaptı

Küçükbay Yağ Sanayi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, kişisel Twitter adresi hesabının üzerinden Paralel Yapı'ya tepki gösterdi. Bir dönem cemaate maddi-manevi katkıda bulunduğunu dile getiren ünlü iş adamı Ahmet Küçükbay, Paralel Yapı'yı fitne ve ajan yuvası olarak nitelendirdi. Bir iki kurumdaki üyeliklerini bu yılın başında iptal ettiğini dile getiren Ahmet Küçükbay, "Bizim bu olgu ile hiçbir fikir birliğimiz olamaz" ifadelerinde bulundu. Zannettikleri gibi bir hizmet cemaati olmadığını vurgulayan Küçükbay, "Bizler bu konuda çok ciddi yanılgıya düşmüşüz. Maalesef aldatılmışız" diye konuştu.

MAALESEF, ALDATILMIŞIZ

Twitter'da arka arkaya paylaştığı 5 mesajla Paralel Yapı'ya tepki gösteren Küçükbay, şu ifadelere yer verdi; Değerli dostlar sizinle önemli bir konuyu paylaşmak isterim. Gülen cemaati denilen olgu üçbeş sene önceki maddi manevi katkıda bulunduğumuz, bizim zannettiğimiz bir hizmet cemaati değil. Fitne yuvası ne olduğu belli olmayan ajan yuvası bir hal almış. Bir iki kurumda üyeliğimiz vardı. Bu yılın başlarında iptal etmiş ayrılmıştım. Bir süredir izliyorduk. Bizim bu olgu ile hiç bir fikir birliğimiz olamaz. Bizler bu konuda çok ciddi yanılgıya düşmüşüz, aldatılmışız maalesef. Yüce Allah'ım ülkemizi her türlü fitne fesat ayrımcılıktan muhafaza buyursun temennimiz arzumuz budur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fitne ve ajan yuvası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN