Kavuklar'ın dev yatırımı başladı

Giriş Tarihi: 13.11.2015
Kavuklar'ın dev yatırımı başladı

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Bornova'nın değerini yükseltecek yeni projesini tanıttı. Üç dev kuleden oluşacak proje 125 milyon dolar yatırım değeriyle 1160 konutu kapsayacak

Şehre sembol olacak binalar inşa etme sorumluluğu ile hareket eden Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Bornova'nın çehresini değiştirecek ve değerini yükseltecek yeni projesini tanıttı. Yüzde 80'i deniz görecek, 180 bin metrekarelik alana kurulu 3 dev kuleden oluşacak Kavuklar Bornova projesi, 125 milyon dolar yatırım değeriyle 1160 konuttan oluşuyor. Proje 2018 yılında tamamlanacak. Kavuklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk ve Kavuklar Gayrimenkul Yatırım Grup Başkanı Metehan Kavuk'un katıldığı lansman toplantısında, Kavuklar Bornova projesi tüm detayları ile anlatıldı. Swiss Otel Grand Efes'te düzenlenen basın toplantısında Kavuklar Bornova projesi hakkında bilgi veren Kavuklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk, "Bulunduğumuz yerlere sembol yatırımlar için var gücümüzle çalışıyoruz. Altındağ projesi şehrin merkezinde bir yer ve biz de o bölgenin dokusuna katkı sağlamak istiyoruz" dedi.

"HAYALİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"
Kavuklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk, "Yarım asıra yaklaşan tecrübemizle İzmir'e hem ekonomik hem de sosyal alanda katkı sağlayacak yeni yatırımlarımızı ortaya koyuyoruz. Son 5 yıldır iş alanımıza eklediğimiz gayrimenkul yatırımları ile İzmir'de özellikle Bayraklı ve Bornova bölgesinde yatırımlarımız devam edecek. Kavuklar Bornova'yı hayalini kurduğumuz bir projenin gerçekleşmesi olarak görüyoruz" diye konuştu. Kavuklar Gayrimenkul Yatırım Grup Başkanı Metehan Kavuk ise, 3 dev kuleden oluşan 1160 konutluk projenin inşaatına kısa süre önce başlandığını duyurdu. Metehan Kavuk, Kavuklar Bornova'nın 125 milyon dolarlık yatırım değeri ile 3 dev kule üzerinde yükseleceğine söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kavuklar'ın dev yatırımı başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN