Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sen kimsin?

"Yönetim 3 milyon lirayı ne yaptığının hesabını versin" diyen Emrah Öztürk'e Başkan Ali Erten, "Sen hangi sıfatla KSK'nin seçilmiş yönetimine hesap soruyorsun" dedi

Giriş Tarihi: 16.12.2015
Sen kimsin?
Erdal Acar'ın basın danışmanı Emrah Öztürk aracılıyla yaptığı sert açıklamalara Karşıyaka Başkanı Ali Erten'in cevabı gecikmedi. Öztürk'ün "Kulübün kasasına 3 milyon lira girdi. Bu parayı Ali Erten ve yönetimi ne yaptı, hesabını versin" sözlerine Erten yaptığı yazılı açıklamayla hem tepki gösterdi hem de yanıt verdi. "Sen kim oluyorsun da kulübün kongrede seçilmiş yönetimine hesap soruyorsun" diyen Erten şu görüşlere yer verdi:

AVUKAT GEREĞİNİ YAPACAK
"Emrah Öztürk denen şahıs KSK'nin kongrede seçilmiş yönetimine hesap soruyor. Hangi sıfatla? Üstüne bir de dün habersizce tesislere gidip hiçbir yetkisi ve görevi olmadan futbolcularımızla toplantı yapma girişiminde bulunabiliyor. Sabrımızın ve toleransımızın da bir sınırı var. Yeter artık. KSK'mize ve yüz yıllık değerlerimize bu kadar seviyesizce saldırılmasına müsaade etmeyeceğiz. Burası kimsenin at oynatma alanı değildir. Bu kişi KSK'mizin muhatabı değildir. KSK'de hesap verilecek yerler bellidir. Biz hesaplarımızı divan kurulumuza ve denetim kurulumuza günler öncesi teslim ettik. 29 Aralık'ta da en büyük karar mercimiz olan genel kurulumuza hesap vereceğiz ve orada her şeyi konuşacağız. Hiçbir şey gizli kalmayacak. Bu şahıs hakkında da avukatımız gerekenleri yapacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sen kimsin?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN