Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Ramazanoğlu sağlık ünitesini açtı

PAÜ'de hemotoloji ve anestezi yoğun bakım ünitesini açan Bakan Ramazanoğlu, ünitenin önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirtti

Giriş Tarihi: 27.12.2015
Bakan Ramazanoğlu sağlık ünitesini açtı
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri'nde merhume Kısmet Alimoğlu ve Halil İbrahim Palazca tarafından yaptırılan hemotoloji ve anestezi yoğun bakım ünitesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu'nun katıldığı törenle hizmete açıldı. Törene, Bakan Ramazanoğlu'nun yanı sıra Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve vatandaşlar katıldı.

HEMOTOLOJİ ÖNEMLİ

Bir hastane için hemotoloji bölümünün önemli olduğunun altını çizen Bakan Ramazanoğlu, "Dahiliye içerisinde bir üst branşta, kan hastalıklarıyla ilgili bölümde uzun yatmayı gerektiren hastalıklardan olduğu için Türkiye'de çok fazla ihtiyaç duyulan bir bölüm. Üniversitemize böyle önemli bir bölümün kazandırılması beni de çok mutlu etti. Hem Denizli'ye hem de Denizli'nin hinterlandına, bu gölgenin insanına hizmet edeceği için çok memnunum. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. İbrahim Palazca'ya ve merhume Kısmet Alimoğlu'nun yakınlarına teşekkür belgesi takdim edildi. Denizli Müftüsü Mehmet Aşık tarafından okunun duaların ardından protokol tarafından ünitelerin açılış kurdelesi kesildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Ramazanoğlu sağlık ünitesini açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN