Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'deki zihniyet engelleme amaçlı

Menderes'te CHP'den AK Parti'ye geçen Taşkıran, eski partisinde hep hizmetleri engellemeye yönelik kararlar alındığını, bu durumu içine sindiremediğini söyledi

Giriş Tarihi: 31.12.2015
CHP'deki zihniyet engelleme amaçlı
Uzun yıllar CHP'de siyaset yaptıktan sonra AK Parti'ye geçen Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Halil Taşkıran, eski partisinin mensuplarının Çukuraltı Sahil Yolu Projesi'ne ilişkin açıklamalarının anlamı bulunmadığını belirtti. Taşkıran, "Bizler bu görevlere vatandaşımıza hizmet vermek için seçiliyoruz. Gereksiz yere engellemede bulunmak için değil. CHP'de Menderes Belediyesi Meclis Üyesi iken sayın başkanın yapmış olduğu projeleri, hizmetleri engelleme yönünde siyaset izleniyordu" dedi.

'YAPTIRMAYALIM' DEDİLER
Bu yaklaşım kendisini rahatsız edince CHP ile yollarını ayırdığını anlatan Taşkıran şöyle devam etti: Hiç unutamıyorum bir grup toplantısında sahil yolu projesini engelleyelim, yaptırmayalım 3 yıl sonra biz kendimiz yaparız şeklinde konuşulup kararlar alınıyordu. Bu yaşananları içime sindiremediğim için CHP 'den ayrıldım" dedi. Taşkıran, CHP tarafından Çukuraltı Sahil Yolu Projesi ile ilgili anlamsız ve doğru olmayan açıklamaların yapıldığını dile getirerek, " CHP zihniyetinin amacı engellemek üzerine kurulu. Sahil bölgemizi marka haline getirecek çalışmalarımızı belediye olarak gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalardan birisi de Çukuraltı Sahil Yolu Projemiz. Ancak bu engelleyici zihniyet yine ortaya çıktı. İçi boş, doğrulukla alakası olmayan açıklamalar ile vatandaşlarımızı kandırmak istiyorlar.CHP'lilerin her türlü engeline rağmen vatandaşımız için çalışmalarımızı sürdüreceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'deki zihniyet engelleme amaçlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN