Balıkesir'de vatandaşın içini ısıtacak kampanya

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği Balıkesir Şubesi 'Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın' sloganıyla kampanya başlattı. Başkan Uğur da, kullanmadığı kıyafetlerini asarak projeye destek verdi

Giriş Tarihi: 9.2.2016
Balıkesir'de vatandaşın içini ısıtacak kampanya
İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği Balıkesir Şubesi tarafından düzenlenen, Büyükşehir Belediyesi ve Karesi Belediyesi'nin desteklediği, "Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın" kampanyası, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un askıya kullanmadığı kıyafetlerini asmasıyla başladı. Kampanya hakkında bilgi veren İHH Balıkesir Şube Başkanı Mustafa Memiş, "Mazlum Suriyeli kardeşlerimize hayırsever Balıkesirli vatandaşlarımızın yardımlarını ulaştırmaya bundan önce olduğu gibi devam ediyoruz. Balıkesir'den Suriye'ye bugüne kadar 25 TIR yardım gönderdik. Bu konuda tüm Balıkesirlilere, hayırseverlere, belediyelerimize, katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. Bizler, ihtiyaç fazlası giysileri muhtaç insanlara vermek üzere aracılık yapacağız. Bunun için de gerek standımızın hazırlanmasında gerekse buradaki hizmete katkılarından dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

KARESİ'DE DÜZENLENDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da, Karesi'de düzenlenen İHH'nın kampanyasına kullanmadığı kıyafetlerinden asarak destek verdi. Herkesi kampanyaya katılmaya davet eden Başkan Uğur, "İHH'ya teşekkür ediyorum. Güzel bir kampanya. 'Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın' sloganlı kampanyaya destek olduk. Sizler de ihtiyacınız olmayanı paylaşın, ihtiyacı olan mutlu olsun. Onlarca TIR yardım gönderdiniz, bizler de destekliyoruz. Tabiki bu kampanyayla ihtiyaç sahiplerinin giyim ihtiyaçları karşılanacak" diye konuştu. Etkinliğin 45 gün süreceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balıkesir'de vatandaşın içini ısıtacak kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN