Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karşıyaka ayağa kalktı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava sonucunda KSK Stadı'nın inşaatının durdurulması taraftarları çileden çıkardı

Giriş Tarihi: 26.2.2016
Karşıyaka ayağa kalktı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava nedeniyle Karşıyaka'da yapılan stadın inşaat çalışmalarının durdurulması, TOKİ'nin de yüklenici firmadan şantiyeyi terketmesini istemesiyle yeşil-kırmızılı camiada sinirler gerildi. Statlarına biran önce kavuşmak isteyen Karşıyakalı taraftarlar 'Danıştay'ı mektup yağmuruna tutuyoruz' başlığıyla sosyal medyada kampanya başlatırken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu da eleştiri yağmuruna tuttular. Taraftarlar sosyal medyada tüm camiayı göreve çağırıp hep birlikte mücadele etmeye çağırdı.

KıLIÇDAROĞLU'NA ÇAĞRI

Bildiride, "Haydi, bütün Karşıyaka, Danıştay'ı mektup yağmuruna tutuyoruz. Bizim stadı ne kadar istediğimizi görsünler! Somut adım atma vakti. Ankara'daki Danıştay 13. Daire Başkanlığı'na mektup yazıyoruz, Dosya No: 2016/485. Unutma! Tasfiye süreci başladı. Ya Aziz davadan vazgeçecek, ya da Danıştay'a giden dava geri dönecek! Biz yazmaya başladık, sıra sizlerde. Herkes üzerine düşeni yapmalı... Mücadeleye devam..." denildi. Karşıyaka taraftarları ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da sosyal medyadan göndermeler yaptı. Yeşil-kırmızılılar Kılıçdaroğlu için, "Sayın Kılıçdaroğlu... Karşıyaka'dan milletvekilisiniz. O zaman görev başına! Burası Türkiye'nin diğer yerlerine benzemez. Atadığınız adamın açtığı dava, stat sürecini ne hale getirdi, görüyorsunuz! Başlayan ve 3'te 1'i bitmiş bir iş var. Dava açıldığı ilk zamanki eksiklerin hepsi de tamamlanmış. O zaman bu neyin inadı? Bu yaptığı rezilliği temizleyin! İzmir 2. Bölge Milletvekili olduğunuz Karşıyakamıza bir katkınız olsun..." dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyaka ayağa kalktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN