Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Narlıdere'ye değer katacak

Giriş Tarihi: 26.2.2016
Narlıdere'ye değer katacak

Körfez Tüp Geçit Projesi'nin hayata geçirilmesiyle Narlıdere'nin öneminin daha da artacağına dikkat çeken Münir Tanyer, BulutOrman Evleri'nin de ilçeye prestij kazandıracağını vurguladı

İzmir'e yapılması planlanan Körfez Tüp Geçit Projesinin çıkış noktasının İnciraltı olduğuna dikkat çeken Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, böylece Narlıdere'nin inşaat sektöründeki önemini artacağını, ilçenin yeni yatırımlarla birlikte daha da değer kazanacağını belirtti. Körfez geçişinin, otoyolla entegre olmasıyla birlikte ulaşımda yaşanacak gelişimin Narlıdere bölgesine ilgiyi artıracağını söyleyen Münir Tanyer, sektörün gelişimini sürdürebilmesi için planlı bir kentsel dönüşümle bu sürecin desteklenmesi gerektiğini ifade etti. 22 yıldır Narlıdere'de inşaat projeleri yaptıklarını ve yapımını tamamladıkları Asma Bahçeler projesinin ardından BulutOrman evleriyle yatırımlarını sürdürdüklerini kaydeden Tanyer, "Narlıdere, Tanyer İnşaat için ayrı önem taşıyor. BulutOrman projesinin lansmanına kısa süre önce başladık. Şimdiden satışlarımız yüzde 50 seviyesinde. Projemiz yine ormana sınır bir arazide doğayla iç içe ve deniz manzarasına sahip. Hem sosyal donatılar hem mimari değer hem de altyapı anlamında önemli bir proje. Ulaşımı da çok rahat. Otoban kavşağına 4 dakika. Alışveriş merkezlerine 7 dakika. Dokuz Eylül Üniversitesine 5 dakika mesafede" diye konuştu. Tanyer İnşaatın önceki projelerinden ev sahibi olanların, kazandıklarını BulutOrman Evleri'nde değerlendirdiğine dikkat çeken Münir Tanyer, "Çeşme, Sığacık, Kuşadası'nda yazlığa gitmek yerine buradan ev alıyorlar. Böylece şehrin merkezinde doğayla içiçe yaşayacaklar. Ege bögesinin her ilinden ayrıca; İstanbul ve Ankara'dan da müşteri grubumuz var" dedi. Münir Tanyer, BulutOrman projesinin satışlarının şimdiden yüzde 50 seviyesine ulaşmasında projenin kalitesi kadar Tanyer inşaatın yıllardır edindiği marka bilinirliği ve güvenin de büyük payı olduğunu sözlerine ekledi.

DENİZ VE ORMAN MANZARASI

20 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanan BulutOrman Evleri'nin, müşterilerin beklentilerine ve yaşam taleplerine uygun tasarlandığını kaydeden Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan toplam 116 konut bulunduğunu dile getirdi. Sosyal donatı anlamında da birçok olanak sunduklarına belirten Tanyer şu bilgileri verdi: "Burası sadece insanların işten eve gidip gelecekleri bir yer olmayacak. Komşuluk ve dostluk ilişkilerinin de sağlanacağı huzurlu bir ortam oluşturmak istedik. Proje kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, spor salonu, ortak alanlar, mini çarşı ve koşu pisti var. Bu projede her yaştan insan kendinden bir şeyler bulacak; keyifli doğa yürüyüşleri yapabilecek. Evlerinden çıkıp hemen ormana ulaşabilecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Narlıdere'ye değer katacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN