Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'de huzurun adresi Konfor Evleri Ulukent

Giriş Tarihi: 27.2.2016
İzmir'de huzurun adresi Konfor Evleri Ulukent

Çetmen Grup'un birçok özelliği ile dikkat çeken projesi Konfor Evleri Ulukent, daire fiyatından bağımsız 150 bin lira için 0.89 faiz oranıyla fırsat kampanyasından yararlanmak isteyenleri satış ofisine bekliyor

Çetmen Grup olarak, mobilya ve perakende sektörleri yanı sıra inşaat sektöründe de aynı kalite ve hizmet anlayışı ile çeşitli projelere imza atıyor. 2007 yılında başladığı inşaat sektöründeki ilk projeleri olan Çetmen Pancar Sanayi yapılarının ikinci etabını da tamamlayan Çetmen Grup, aynı kalite ve hizmet anlayışı ile konut inşaatında Menemen ilçesindeki Konfor Evleri Ulukent projesini de İzmirlilerle paylaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor. Konfor Evleri Ulukent, gelişen ve büyüyen bir lokasyonda İzmir'in en havadar bölgelerinden birisi olan Şahin Tepesi mevkiinde. Konfor Evleri Ulukent'i altışar katlı 3+1 daireler olarak toplam 96 daireden oluşan 4 blok şeklinde tasarlandı. Site içerisindeki yaşam alanlarında, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları ile keyifli ve konforlu bir site hedeflendi. 21. yüzyılın sanayi yapılarına imza atan Çetmen, yalnızca inşaat özellikleriyle değil doğru ve stratejik lokasyonu ile de öne çıktı. Şehirde aranılan huzurun Konfor Evleri'nde saklı olduğunu dile getiren Proje Yönetmeni Abdullah Çetmen, "Çocukların neşeyle oynayacağı, yetişkinlerin günün stresini atacağı benzersiz bir yer tasarladık ve hayata geçirdik. Çağdaş ve yalın çizgilere sahip dış cephe tasarımı her metrekaresi düşünülerek projelendirilmiş dört mevsim yaşayan peyzajı, işlevselliği öncelikli iç mekan çözümleri depreme dayanıklı yapısı ve üstün inşaat kalitesi ile modern, güvenli, huzurlu ve konforlu bir yaşamın anahtarı Konfor Evleri Ulukent'te" diye konuştu. Sadece daire bazında değil projenin geneline bakıldığında da Çetmen İnşaat farkının en iyi şekilde ortaya koyulduğu görülüyor. Satış temsilcileri, uygun fiyat politikası ile daire fiyatından bağımsız 150 bin lira için 0.89 faiz oranıyla fırsat kampanyasından yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak isteyenleri satış ofisine bekliyor. Satış temsilcileri ayrıca, "Konfor Evleri'nin size sunduğu diğer konfor olanaklarını yerinde görmek için, satış ofisimizi mutlaka ziyaret ediniz" ifadelerinde bulundu.

GÜVEN VERİYOR

Lokasyon bilgisi kapsamında gelişmekte olan Ulukent Şahin Tepesi'nde yer alan proje, Çanakkale- İzmir otobanı ve Katip Çelebi Üniversitesi'ne yakın yerde bulunuyor. Sosyal seçenekleri arasında projede açık çocuk ve yetişkin havuzu, 96 araç kapasiteli açık otopark, çocuk oyun alanları, peyzaj alanları, kamelyalar bulunuyor. Site içerisindeki açık-kapalı otopark alanları, yaşam alanlarında çocuk oyun alanı, yüzme havuzu ve dostlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz alanlar ile keyifli ve konforlu bir site hedeflendi.

PROJEDE NELER VAR
? Açık otopark
? Açık yüzme havuzu
? Çocuk yüzme havuzu
? Güvenlik
? Kameralı güvenlik
? Asansör
? Ankastre beyaz eşya
? Balkon
? Kombi
? Deprem yönetmeliğineuygun
? Yalıtım yönetmeliğine uygun
? Yapı denetimi yapılmış
? Zemin etüdü yapılmış
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'de huzurun adresi Konfor Evleri Ulukent
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN