Uğur'dan Gönen'e tam destek

Giriş Tarihi: 3.3.2016
Uğur'dan Gönen'e tam destek

Gönen'deki ikinci kısım sanayi sitesinin temelini atan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur ilçeye desteklerinin devam edeceğini, esnafa her türlü kolaylığın sağlanması gerektiğini bildirdi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Gönen'de yeni yapılacak ikinci kısım küçük sanayi sitesinin temel atma törenine katıldı. Hükümetin, Büyükşehir Belediyesi'nin ve Gönen Belediyesi'nin ilçeye yönelik önemli projelere imza attığına dikkat çeken Uğur, BASKİ tarafından 3 milyon lira yatırım bedelliyle Gönen kısmi kanalizasyon inşaatının tamamlandığını açıkladı. Başkan Uğur, " Yine Gönen'de 80 bin kişilik Atık Su Arıtma Tesisi Projesi BASKİ tarafından tamamlandı, inşaat ihalesine çıkılacak. 9 mahallemize arsenik arıtma çeşmesi yapıldı. Kent Estetiği Daire Başkanlığı tarafından semt spor sahası ile 3 adet oyun grubu kurulumu ve 6 park yapılıyor. Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığı bal üreticilerini destekliyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı Gönen ilçesinin kırsal mahalleler ve grup bağlantı yolları dahil olmak üzere 132 km stabilize yol yaptı" dedi.

ESNAF İÇİN ÖNEMLİ

Uğur, yeni yapılacak Küçük Sanayi Sitesi'nin Gönen için önemli bir fonksiyona sahip olacağını ifade ederek, "Esnafımızın ihtiyaçlarının daha kolay ve ekonomik karşılanması, teknolojik gelişmelerden istifade edilmesi için küçük sanayi siteleri kurulması ve geliştirilmesi önemsenmelidir. Başarılı çalışmaları nedeniyle takdir ettiğimiz Gönen Belediyemize ve temeli atılan Gönen Küçük Sanayi Sitesine her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uğur'dan Gönen'e tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN