Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duymer'den büyük atak

Giriş Tarihi: 7.3.2016
Duymer'den büyük atak

Duymer İşitme Cihazları Merkezi Genel Müdürü Figen Baz, yıllık ortalama 40 bin hastanın işitme sorununu giderdiklerini söyledi

Türkiye genelinde 20 bayi ve 80 şube sayısına ulaşmayı başaran, İnterton İşitme Cihazları'nın Türkiye'deki tek distribütörü olan Duymer İşitme Cihazları Merkezi, hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Duymer İşitme Cihazları Merkezi Genel Müdürü Figen Baz, merkezlerinin Türkiye genelinde 150 satış noktası ile yıllık ortalama 40 bin hastanın işitme sorununu giderdiklerini söyledi. İşitme cihazlarının ömrü 5 yılken nano teknoloji sayesinde bu sürenin 5 kat arttığnı belirten Baz, "Bu cihazları kullanan kişilerde işitme kaybı zaman içinde değişse bile, cihaz dijital olduğu için, işitme testinin sonucuna göre yeniden programlanabiliyor. Kişi bir kez satın aldığı cihazı 25 yıl kullanabiliyor. Şu anda işitme cihazı hizmeti olarak dünyada ne yapılıyorsa ülkemizde de aynısı yapılıyor. Şu anda bayilerle birlikte satış noktalarımızın sayısı 100, yıllık cihaz satışımız da 30 bin civarında. Hedefimiz yıllık 40 bin işitme cihazı, 150 satış noktası" diye konuştu.

MİNİK MEHMET ENERJİ VERİYOR
İki oğlunun da bu organizasyonun içinde olduğunu vurgulayan Baz, "Büyük oğlum Sami, Maltepe Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünü bitirdi ve ardından Nottingham Üniversitesi'nde İşletme masterı yaptı ve burada Halkla İlişkiler ve Reklam Tanıtım birimini yönetiyor. Küçük oğlum Salih ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyor. Derslerinden arda kalan zamanda da satış bölümümüzde çalışıyor. Hayatımızın son altı ayında ailemize torunum Mehmet Baz da katıldı. Güne onunla başlayıp geceyi de onunla noktalıyorum. Mehmet Baz ailemizin enerji ve yaşam kaynağı oldu" ifadelerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duymer'den büyük atak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN