Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Başbakan Davutoğlu'na hazır

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'da yapımı tamamlanan tesislerin açılışını gerçekleştirmek üzere bugün kente gelecek. Bir yıl içinde 3. kez Manisa'da olacak Davutoğlu, esnafla da buluşacak

Manisa, Başbakan Davutoğlu'na hazır
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'da yapımı tamamlanan hizmetlerin açılışını gerçekleştirmek üzere bugün Manisa'ya geliyor. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri dolayısıyla Manisa'yı ziyaret eden Başbakan Davutoğlu, böylece 1 yıl dolmadan 3. defa Manisa'ya gelmiş olacak. Helikopterle saat 11.00'de Manisa'ya gelmesi planlanan Başbakan Davutoğlu, önce esnafla bulaşacak sonra da Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ı ziyaret edecek. Davutoğlu, ziyaretin ardından 1490 yılında 2. Bayezid'ın eşi Hüsni Şah Sultan tarafından yaptırılan tarihi Hatuniye Camii'nde vatandaşlarla birlikte Cuma Namazını kılacak. Namazın ardından Başbakan Davutoğlu, Yunusemre ilçesinde bulunan Muradiye Spor Salonu'na giderek toplu açılışlar gerçekleştirecek. Şehzadeler Belediyesi Mehter Takımı ilk konserini Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun toplu açılış töreni için katılacağı Muradiye Spor Salonu önünde verecek. Şehzadeler Belediye Başkan Çelik vatandaşları 14.30' da yapılacak olan açılış törenine davet etti.

MEHTERLİ KARŞILAMA
Geçtiğimiz aylarda Mehter Takımı kurduklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Yeni kurulmuş olan belediyemizin Mehter Takımı, ilk konserini Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun Manisa' ya gelişinde verecek. Muradiye mahallemizde yeni yapılan spor salonu ve birçok tesisin açılışını gerçekleştirmek üzere şehrimize teşrif edecek olan Başbakanımızı Şehzadeler Belediyesi Mehter Takımımızın çalacağı marşlar ile karşılayacağız" diye konuştu.

AÇILIŞI YAPILACAK TESİSLER
Başbakan Davutoğlu, Manisa Çalışma ve İşkur yeni hizmet binası, Manisa SGK İl Binası, Muradiye Spor Salonu, Spil Dağı Milli Parkı, ikisi ilkokul biri ortaokul olmak üzere 3 okul, Gördes Maliye Binası, Kırkağaç İzcilik ve Gençlik Kampı, Selendi Spor Salonu, Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu, Turgutlu Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi, Manisa merkezde biri 100 kişilik diğeri 200 kişilik 2 yurt, Ahmetli, Sarıgöl, Alaşehir, Demirci ve Köprübaşı gibi ilçelerde de halı saha ve futbol sahalarının açılışı yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manisa, Başbakan Davutoğlu'na hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN