Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu gurur hepimizin

Giriş Tarihi: 15.4.2016
Bu gurur hepimizin
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan aldıkları özel ödülden dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti. "Bu gurur hepimizin" diyen Başkan Osman Zolan, yüzlerce proje arasından dereceye giren Genç Denizli Projesi'nin tüm 'de parmakla gösterildiğini söyledi.

YANIMIZDA OLDULAR
Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Ödül alan projelerin yer aldığı sergiyi ziyaret eden Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Genç Denizli standımızı da ziyaret ederek bizleri şereflendirdi. Hayata geçirdiğimiz başarılı projelerimizi ve özverili çalışmalarımızdan dolayı bizleri tebrik eden Sayın Başbakanımız bugüne kadar olduğu gibi her arkamızda olduğunu belirtti." Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak aldıkları ödülün önemli bir motivasyon kaynağı olduğuna dikkati çeken Başkan Zolan, ödülü Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun elinden almalarının ise kendileri için ayrı bir gurur kaynağı olduğunu belirti.

ŞÜKRANLARINI SUNDU
Yaklaşık 1 hafta içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu ile görüşme imkanı yakaladıklarını anlatan Başkan Zolan, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun çalışmalarımızı takdirle karşılayıp, Denizlimizin her zaman arkasında olduklarını söylemeleri bizleri bir kez daha onurlandırmıştır. Şehrimize verdikleri destekten dolayı kendilerine şahsım ve tüm Denizlimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Bu güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Denizlimizde hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu gurur hepimizin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN