Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir telefonla kumanda kapıda

Otomatik bariyer, kapı ve panjur sektöründe hizmet veren Egebeta, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlama yolunda önemli bir yeniliğe imza attı. Kumandalar bir telefonla müşterilerin ayağına getiriliyor

Giriş Tarihi: 30.4.2016
Bir telefonla kumanda kapıda
Egebeta markalı uzaktan kumanda talebinde bulunan müşterilerin kumandaları, bir telefonla kapılarına kadar teslim ediliyor. Yeni uygulama hakkında bilgi veren Egebeta Yönetim Kurulu başkanı Gafur Alişer, otomasyondaki gelişmeleri müşterilere anlatarak projelere değer katmayı amaçladıklarını söyledi. Alişer, "2016 yılında da müşteri ziyaretlerine devam ediyoruz. Otomasyondaki tüm gelişmeleri onlarla paylaşıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla uzaktan kumanda talep eden müşterilerimize bir telefonla, kumandalarını cüzi bir ücretle kapılarına kadar ulaştırıyoruz. Otopark otomasyonunda hızlı geçiş sistemini kullanıyoruz. İsteyenler kumandanın yanı sıra; pasif vericiler aracılığıyla araç tanıma sistemiyle de sitelere giriş yapabiliyor" diye konuştu.

PRESTİJLİ PROJELER
2016 yılında tüm sahibi firmaların inşaatlarında Egebeta markasının daha fazla kullanılmasını hedeflediklerini kaydeden Gafur Alişer şunları söyledi: "Sektörde 20 yıldır hizmet veren ve 27 bin kayıtlı müşterisi olan bir firma olarak 7 yıldır da birinci bölgede 1 saatte acil servis hizmetini sürdürdüyoruz. Egebeta markası 2016 yılında, hizmet verdiğimiz firmaların yanı sıra; farklı prestijli projelerde de yer alacak." Müşterileriyle yıllardır güvene dayalı bir ilişki içinde olduklarını ve Egebeta markasıyla en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını hatırlatan Gafur Alişer, Egebeta markasının , Balıkesir, Aydın, Muğla, ve Manisa'da oluşturdukları bayilerle başarıyla temsil edildiğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir telefonla kumanda kapıda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN