Konyalı Ahmet Usta 20. şubesi ile Foça’da

Giriş Tarihi: 3.5.2016
Konyalı Ahmet Usta 20. şubesi ile Foça’da

Hizmet zincirine Eski Foça’da yeni bir halka ekleyen Konyalı Ahmet Usta’nın 20. şubesinin açılış kurdelesini ’in eski Valisi Cahit kesti

ve Ege'nin sevilen lokantalarından Konyalı Ahmet Usta, lezzetlerini Eski Foçalılarla buluşturdu. Gördüğü yoğun talep sebebiyle Arap ülkelerinde de zincirleri bulunan Konyalı Ahmet Usta lezzet zincirinin 20'inci halkası Eski Foçalılarla buluştu. Etli ekmekten, ızgara ve kebap çeşitlerine, çorbalardan garnitür ve salatalara kadar İzmir'in sevilen lokantasının açılışı da büyük ilgi gördü. Açılışta yaptığı konuşmada, 3 şeyden asla taviz vermeden 'bismillah' diyerek yola çıktıklarını ifade eden Konyalı Ahmet Usta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Bulut, "Son yıllarda giderek yaygınlaşan fast food'a karşı kendi yemek kültürümüzü tanıtmak, kendi lezzetlerimizle sağlıklı beslenmeyi teşvik etmek için çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. İzmir ve ilçelerinin yanı sıra yurt dışında da lokantalarımıza yeni halkalar ekledik, eklemeye devam ediyoruz" diye konuştu. Foça Kaymakamı ve Mustafa da yaptıkları konuşmalarda, Konyalı Ahmet Usta'nın gerek mekan dizaynı, gerekse lezzetleri ile bulunduğu yeri hak ettiğine dikkat çekti.

AÇILIŞA BÜYÜK İLGİ
İşletmeciliğini Foça'nın tanınmış ailelerinden Alkan'nın yapacağı şubenin açılışını; Vali Mustafa Cahit Kıraç, Foça Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü, daire müdürleri ve protokolün diğer üyeleri tarafından gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konyalı Ahmet Usta 20. şubesi ile Foça’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN