Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Susuz günler devam edecek

Giriş Tarihi: 19.5.2016
Susuz günler devam edecek

İZSU, branşman hatlarının yenileneceği Bostanlı’nın büyük bölümünde 1 ay boyunca her gün 3 saat su kesintisi uygulayacağını açıkladı

, su kesintileriyle gündeme gelmeyi sürdürüyor. Bornova, Bayraklı ve Konak'ta bir süre önce yaşanan 5 günlük su kesintisinde su tankerleri önündeki uzun kuyruklar 'de gündem oluşturmuştu. İZSU, bu kez branşman hatlarının yenileceği Bostanlı'nın büyük bölümünde 1 ay boyunca her gün 3 saat su kesintisi uygulayacağını açıkladı. İZSU'dan yapılan açıklamada kesintilerin 19 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında her gün 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi. Bostanlı'da kesintinin uygulanacağı bölgeler: Hüseyin Yurttaş (1735 -Kadir Turunç Sokak arası), Yusuf Vardar (1735 -Kadir Turunç Sokak arası), 1783 Sokak (1735 -Kadir Turunç Sokak arası), Nebil Susup (Muharrem Candaş -Girne Bulvarı arası), Kadir Turunç (Muharrem Candaş - Girne Bulvarı arası), 1738/1 Sokak, 1779/1, 1775/1, 1779 sokaklar.

TWITTER'Da GÜNDEM OLMUŞTU
İZSU, Bornova, Bayraklı ve Konak ilçelerindeki 41 mahallede yaşayan 1 milyon kişiyi 5 gün susuz bırakan kesintiye gitmişti. Vatandaşlar su ihtiyacını 5 gün boyunca mahallelerine getirilen tankerlerden karşılamıştı. Bu durum İzmir'i 'nin en çok konuşulan kenti haline getirmişti. İzmir, Twitter'da en çok konuşulan konuları gösteren TT listesinde ikinci sıraya kadar yükselmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Susuz günler devam edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN