Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En iyilerin ilk tercihi First Class Gayrimenkul

Gayrimenkul sektöründeki en iyi firmaların First Class Gayrimenkul’ü tercih ettiğini belirten Okay, “Titiz ve vizyoner çalışmalar sonucu bir numara olduk” dedi

Giriş Tarihi: 31.5.2016
En iyilerin ilk tercihi First Class Gayrimenkul
Daha önce 2 yıl uluslararası gayrimenkul firmalarında gayrimenkul danışmanı olarak çalışan Okay, gayrimenkul sektörüne Türk geleneklerine daha uygun bir pazarlama tarzı oluşturmak üzere, 2008 yılında First Class Gayrimenkul'ü kurdu. Okay, profesyonel ve prensipli çalışma tarzı sayesinde ilk ofisi Alsancak'ın açılışından kısa bir süre sonra, Kavuklar Bayraklı Tower projesinin 'proje satış ofisi' olarak da projeyi pazarlamaya başladı. Bayraklı bölgesinin hızlı gelişmesinden etkilenerek Bayraklı ofisi açılışını takiben, Atek Adress ile 2. yüksek yapının proje satışına başladı. Bugün, Blife Ataşehir 1. Etap, Çiçek Park, Boliva Bornova, Çiçek Plaza, My Plaza, Born City Residence, Marka333, Marka City, Studio Life by Özdeker, Öztüre Çelik Konutları, Kent 2 Ulukent konutları, Mia Residence Külahçıoğlu Evleri proje satışları ile devam ediyor. Ayrıca CDS Yapı'ya ait Renova ve Park Sole projelerine ait tüm 2. el satışlar ve kiralamalar First Class Gayrimenkul tarafından yapılıyor.

PROFESYONEL EKİP KURDU
Müteaahhit firmaların binaların alıcılarına tesliminden sonra da yaşatılması ve işletilmesinin en az satışı kadar önemli olduğunu ve başarılı bir bina yönetimi ile kiralama biriminin binanın emlak değerinin artırılmasındaki önemini fark ederek bina yönetimlerinin First Class tarafından yapılmasını talep etmeleri üzerine; First Class Bina Yönetimi ve Kiralama Birimi profesyonel ekibi oluşturuldu. Kısa sürede titiz ve vizyoner çalışmaları ile Çiçek Plaza, Boliva Bornova ve Gümüş Plaza Metro'da gösterdikleri başarı ile bina yönetimi ve kiralama birimi 'in en tercih edilen yönetim firması haline geldi.

OFİS AÇIYORLAR
Piyasadaki en iyilerin tercih ettiği firma olduklarını dile getiren Gülçin Okay, "First Class Gayrimenkul; müteaahhit firmalara arazi alımından başlayarak, konsept proje oluşturma, fiyatlandırma, medya planlama, proje satış ekibi kurma, CRM sistemi ile müşteri takibi, daire teslimleri, bina yönetimi ve 2. el satış ve kiralama çalışmaları ile sorumluluğunu aldığı tüm projelerde her adımda müteaahhit firmaya hizmet vermektedir. Proje aldığımız bölgelerde ofis açmayı hedefliyoruz. First Class Gayrimenkul olarak halen Alsancak, Bornova, Bayraklı, Gaziemir ve Karşıyaka ofisleri ile arazi, gayrimenkul, bina yönetimi, proje satış ve kiralama departmanları ile hizmet veriyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En iyilerin ilk tercihi First Class Gayrimenkul
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN