Eserlerine sahip çıkarak analım

Giriş Tarihi: 17.6.2016
Eserlerine sahip çıkarak analım

Ahmet Piriştina’nın 12. ölüm yıldönümünde saygıyla anıldığını belirten Doğan, bunun yeterli olmadığını, merhum başkanın eserlerine sahip çıkılması gerektiğini söyledi

BEHÇET UZ PARKI VİRANE OLDU
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, merhum Ahmet Piriştina'nın eserlerine sahip çıkılmadığını söyledi. Piriştina'nın sözle değil mirasına sahip çıkarak anılması gerektiğini belirten Doğan, "13 yıl önce Çamdibi'nde hizmete açılan Dr. Uz Parkı bugün bakımsızlıktan viraneye dönmüş. Rahmetli başkanımızın yaptığı bu parka sahip çıkılmasını diliyoruz" dedi. Doğan, parkın son halinin fotoğraflarını oturumu yöneten Başkanvekili Sırrı Aydoğan'a teslim etti.

BAYRAKLI İSKELESİ KAPATILDI
Bayraklı Vapur İskelesi'nin de bir süre önce hizmete kapatıldığını hatırlatan Doğan, "Daha önce buranın cazip haline getirilmesini istemiştik. Rahmetli Piriştina tarafından yapılan bu vapur iskelesinin de tekrar Bayraklılı hemşehrilerimize kazandırılmasını istiyoruz" diye konuştu. Aydoğan ise "Orası kaderine terk edilmeyecek. Orada güzel bir yer yapacağız. Adliye tarafına kaydıracağız. Ayrıca Behçet Uz Parkı'nın imar plan değişikliği yapılmış, ihaleye de çıkılacak. 3 ay sonra yeni bir yer göreceksiniz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eserlerine sahip çıkarak analım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN