ile büyüyoruz

Giriş Tarihi: 18.6.2016
Türkiye ile büyüyoruz

Ülkenin en büyük sanayi kuruluşları listesinde her yıl istikrarlı biçimde yer alan Küçükbay Grubu’nun Başkanı Ahmet Küçükbay, grup cirosunu 1 milyar dolara çıkarma hedefine yürüdüklerini bildirdi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde Küçükbay Yağ, 106'ncı sırada yer alırken, grup şirketi Reka Bitkisel Yağlar, 29 sıra yükseldi ve 226'ncı sıraya yerleşerek Ege'nin gururu oldu. Küçükbay Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, sıvı ve margarin dahil endüstriyel yemeklik yağ sektörünün her türünde en geniş ürün yelpazesine ve en büyük kapasiteye sahip olan grubun, sadece yurt içinde değil ihracat pazarlarında da faaliyetlerine devam ettiğini açıkladı. İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam edeceklerini ve konsolide bazda grup cirosunu 1 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Küçükbay, "Ülkemize hizmet yarışında, geleceğimiz için yeni yatırımlarla gücümüze güç katarken ülkemiz için üretiyor, ihracat yapıyor, ile birlikte büyüyoruz. Bu gururu bizlere yaşatan tüketicilerimize, çalışanlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

"DAHA AKTİF OLACAĞIZ"
Avrupa'nın en büyük yağ tesisleri arasında gösterilen Tekirdağ Muratlı entegre yağ tesislerinin ardından zeytinyağı alanında bir biri ardına yaptıkları yatırımlarla büyüme hedeflerini kararlılıkla sürdürdüklerini de sözlerine ekleyen Ahmet Küçükbay, "Üst düzey yönetim ve personelimizin katkılarıyla teknolojiye, kaliteye yatırım yaparak Orkide markalı ürünlerimizi iç pazarda olduğu kadar dış pazarda da en iyi şekilde sunduk. Ar-Ge'ye ve kalite standartlarına verdiğimiz ağırlıkla güvenilir marka imajımızı sağlamlaştırdık. Kaliteli ürünuygun fiyat dengesini korumaya özen gösterdik" şeklinde konuştu. Sosyal sorumluk alanında da aktif çalışmalar içerisinde olduklarını ifade eden Küçükbay, TÜRGEV'in İzmir de daha aktif çalışmalar yürütmesi için çaba harcadıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye ile büyüyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN