Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MÜSİAD’ın ödül gecesi

MÜSİAD Şubesi tarafından 4.’sü düzenlenen ‘Başarı Ödülleri’ sahiplerini buldu

Giriş Tarihi: 19.6.2016
MÜSİAD’ın ödül gecesi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Şubesi tarafından 4.sü düzenlenen '4.MÜSİAD Başarı Ödül Töreni' ve MÜSİAD İftar programı Anemon Otel'de gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu gecede Denizli'deki okullarda başarılı olan öğrenciler ödüllerini aldı. Törene, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Alipınar Topdaş, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sami Nalbantoğlu, MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Daire Müdürleri, STK Temsilcileri, MÜSİAD ve Genç MÜSİ- AD Üyeleri, öğrenci aileleri, okul müdürleri ve davetliler katıldı.

53 ÖĞRENCİ KÜRSÜYE ÇIKTI
MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, törende yaptığı konuşmada "Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz başarı ödül törenimizde; genç yaşlarında başarıyı yakalamış gençlerimizin gelecek yaşantılarında da daha bir çok başarıyı elde etmelerine vesile olacak bir teşvik niteliğindeki faaliyetimizdir. Geleceğin 'sini inşa edecek olan gençlerimizden beklentilerimiz oldukça yüksektir. Bu gençlerimizin daha bir çok başarıya daha imza atacaklarından da hiç kuşkumuz yoktur. Yeter ki bu gücün kendilerinde olduğunu bilsinler. Ayrıca gençlerimizin yetişmesi için yemeyip yediren, giymeyip giydiren fedakar ailelerimize ve sabırla,gayretle çalışan öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize de teşekkürlerimi sunarım" ifadelerini kullandı. Düzenlenen gecede önce MÜSİAD Denizli Şubesi'ne yeni üye olanlara rozet takıldı. Ardından da Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerindeki liselerde mezun düzeyinde birinci olan 53 öğrenciye ödülleri verildi. Büyük ilgi gören ödül töreni, öğrenciler ile MÜSİAD üyelerinin toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

DÜNYADA 7 BİZDE 77
Dünya Harikası 'nin 7 harikasını seçmek için bir kampanya başlatan İzmir Karşıyaka Zeki Şairoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri hazırladıkları pankartlarla tüm Türkiye'yi www.77harika.com sitesindeki ankete katılarak Türkiye'deki 7 harikayı belirlemeye davet ediyor. Anket sonunda seçilen yerleri doğru tahmin edenlerden üç kişi hediye olarak bu bölgelere gezi kazanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD’ın ödül gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN