Tereci en iyi 10’da

İzmir Karşıyaka’daki 5 mağazası ve kahvaltı salonuyla yöresel lezzetler sunan Tereci Gıda, ulusal bazda yapılan bir araştırmaya göre, ’nin en iyi 10 şarküterisi arasına girmeyi başardı

Giriş Tarihi: 19.6.2016
Tereci en iyi 10’da
İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki 5 mağazası ve eşsiz güzzellikteki kahvaltı salonuyla hizmet veren Tereci Gıda, ulusal bazda yapılan bir araştırmaya göre, ülkemizin en iyi 10 şarküterisi arasına girdi. Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tereci, kaliteden ödün vermeden ve çizgilerini bozmadan, günümüzde artık yöresel pazara dönüşen mağazalarında ülkemizin 7 bölgesinden akla gelebilecek her türlü ürünü tüketicilerle buluşturduklarını söyledi. Tereci, "Bizleri yıllardır bu güvene layık gören müşterilerimize, İzmirli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Her zaman aynı sorumluluk bilinciyle çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz" dedi. Başarılarının asla tesadüf olmadığını, arkasında 37 yıllık emek, çalışma, dürüstlük, müşteriye saygı, işini severek yapmanın yattığını belirten Tereci, şöyle devam etti: "Ürünlerimizi yurdun dört bir köşesinden mevsiminde bizzat kendimiz gidip kontrol ederek alıyoruz. Yaptığımız işin özelliğinden ve sorumluluk bilicimizden dolayı her sabah mağazalarımızı kendimiz açıyoruz. Bu bizim tutkumuz, hayat ritmimiz, yaşam biçimimiz. Bizim işimiz emek işi. Kaliteden ve doğallıktan asla taviz vermeden, ticari anlayışımız gereği, müşterilerimizin en iyi ve sağlıklı ürüne layık olduğu anlayışıyla hareket ediyoruz. Kazanç bizim için ikinci planda geliyor." Sektörde 'ilk'leri uygulayan Tereci Gıda, yöresel ürünleri 'de ilk kez yöresinden en doğal haliyle aslına ve özüne uygun şekilde bir araya getirip, "Yöresel Bakkal" konseptini uygulayan ilk firmadır. Kalite ve ürün güvenliğiyle ilgili tüm süreçlerde tüketicinin bilinçlendirilmesi hedefleyen firma, sosyal ve kültürel değerlere saygı gösteriyor, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranıyor.

TÜRKİYE'DE İLK KEZ
Her yörenin kendine has peynir çeşitleri, birbirinden leziz yöresel zeytinler, akla gelebilecek tüm reçeller, her biri birbirinden lezzetli ve faydalı bal çeşitleri, zengin tahıl grubu, yöresel pekmez, tarhana, salça ve turşu çeşitleri gibi yüzlerce ürünü yöresel bakkal konseptinde bir araya getirdiklerini söyleyen Firma yetkilisi Mehmet Tereci, "Satışını yapmayı düşündüğümüz ürünler hakkında müşterilerimizin görüşlerini alıyoruz. Daha sonra ürünleri sergiliyoruz. Yani Tereci Gıda olarak müşterilerimizle birlikte karar veriyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tereci en iyi 10’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN