Türkiye'nin en iyi haber sitesi

250 KSK aşığı aranıyor

KSK’de Tayfun Yelkenbiçer’in “250 kişi ayda bin lira versin, alsın” projesine Divan Başkanı Cihan Büyükoral da destek verdi. Büyükoral kampanyaya önderlik edeceklerini ifade etti

250 KSK aşığı aranıyor
Ekonomik darboğaz yüzünden transfer yasağını aşamayan ve tarihinin en sıkıntılı günlerini yaşayan 'da, eski yöneticilerden Tayfun Yelkenbiçer'in ortaya attığı, "250 Karşıyaka aşığı, her ay bin lira versin... Karşıyaka alsın... Transfer yasağı kaldırılsın" projesine eski yönetciler ve divan kurulundan destek geldi. Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral, divanın bu kampanyaya önderlik etmesi için düğmeye bastı. Büyük bir camia olduklarını gösterme zamanı geldiğini belirten Büyükoral, "Kampanya mantıklı ve hayata geçebilir. Bu beni çok mutlu etti. Büyüklük zor günde sahip çıkarak ortaya çıkar. Biz de büyük camia olduğumuzu göstermeliyiz. Kulübümüze sahip çıkmalıyız" dedi.

KOMİTE OLUŞTURACAKLAR
Divan kurulu ve eski başkanlar ile en kısa sürede biraraya gelip 8-10 kişi bu işe önderlik edeceklerini ve başlangıcı kendilerinin yapacağını söyleyen Büyükoral, "Bu işi takip etmek içinde aramızda bir komite oluşturacağız. Tayfun Yelkenbiçer ve Volkan Sintaş bu işi organize etme ve öncü olmak için devreye girdi. Onlarla birlikte oluşacak ve çalışacak komiteyi hemen kurmalıyız. Bu büyük camiada bir senede 12 bin lira verecek 250 kişi mutlaka çıkmalı" dedi. Camia içinde bu kampanya ya destek olan kişilerin hem kulüp resmi internet sitelerinden hem de basın yoluyla açıklanacağı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
250 KSK aşığı aranıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN