’ya çifte bayram

’dan güzel haberlerle gelen KSK Başkanı Mutlu Altuğ, bayram sonrası tranfer yasağını kaldırıp ve iyi bir kadro kuracaklarını müjdeledi

Giriş Tarihi: 25.6.2016
Karşıyaka’ya çifte bayram
Başkanı Mutlu Altuğ, ve temaslarının ardından camianın yüreğine su serpen açıklamalar yaptı. İki kentte yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiğini dile getiren Altuğ, "Bayram sonrası transfer yasağını kaldırıp yeni bir takım kurmanın hazırlıklarına başlayacağız. İstanbul'da yaptığımız görüşmede teknik direktörümüz Soner Tolongüç ile transfer listesini belirledik" dedi.

STAT YAPILACAK
Örnekköy'de spor alanı olarak tahsis edilen araziye Karşıyaka'ya tesis yapılması için Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk ile görüştüklerini dile getiren Altuğ, "Dursun Türk bu projeye çok sıcak baktı. Yalı'daki stat için ise danıştayın kararı bekleniyor. Ancak yetkililer ısrarla o stadın oraya yapılacağını bildirdi" diye konuştu. Ziyaret ettikleri AK Parki İzmir milletvekilleri Kerem Ali Sürekli ve Hamza Dağ'ın ise her zaman olduğu Karşıyaka'nın yanında yardıma hazır olduklarını söyleyen Altuğ, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ile yapılacak toplantının da ileri bir tarihe ertelendiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyaka’ya çifte bayram
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN