Erkek arkadaşı öldürmüş!

Giriş Tarihi: 29.6.2016
Erkek arkadaşı öldürmüş!

Demirci’de kaybolduktan sonra cesedi bulunan Cansel B’nin mezarı başında girişiminde bulunan Fikret Y. suçunu itiraf etti

Demirci'de kaybolduktan 3 gün sonra ormanlık arazide cesedi bulunan Cansel B'nin (17) mezarı başında ilacı içerek girişiminde bulunan eski erkek arkadaşı Fikret Y'nin (18) genç kızı öldürdüğünü itiraf ettiği bildirildi. Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesindeki tedavisinden sonra Demirci İlçe Jandarma Komutanlığına gönderilen Cansel B'nin eski erkek arkadaşı Fikret Y'nin ifadesi tamamlandı. Fikret Y'nin ifadesinde Cansel B'yi bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Fikret Y'nin ayrıca ifadesinde suç aletini evinde sakladığını söylemesi üzerine evde yapılan aramada suç aleti bıçağın bulunduğu ve incelenmek üzere el konulduğu belirtildi.

SUÇLULUK PSİKOLOJİSİ
Genç kızın toprağa verildiği gün mezarı başında intihara teşebbüs eden, sonraki günlerde bunu tekrar deneyeceğini söylediği için Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne gönderilen Fikret Y'ye burada 'suçluluk psikolojisiyle kendini mutsuz ve değersiz hissettiği' tanısının konulduğu da kaydedildi. Cansel B'nin cesedinin bulunmasının ardından cinayet zanlısı olarak tutuklanan babası ile ağabeyinin durumunun soruşturmanın seyri çerçevesinde netlik kazanacağı öğrenildi. Cansel B'nin cansız bedeni, 17 Haziran'da ormanlık alanda bulunmuş, ceset üzerinde yapılan incelemede genç kızın bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenmişti. Demirci Cumhuriyet Savcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında maktulün babası M.B. ve ağabeyi A.B. tutuklanmıştı. Fikret Y, Cansel B'nin mezarı başında tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunmuş, kaldırıldığı Salihli Devlet Hastanesinden Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkek arkadaşı öldürmüş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN