iniz yolculukta başlasın

Pamukkale Genel Müdürü Özdalkılıç müşteri memnuniyetini sağlamanın ve kaliteyi bir opsiyon değil standart olarak sunmanın gereğine inandıklarını ifade etti

Giriş Tarihi: 3.7.2016
Tatiliniz yolculukta başlasın
Pamukkale Genel Müdürü Mustafa Özdalkılıç, "iniz yolculukta başlasın" sloganı ile yaz sezonunda da yolcularına tatil tadında yolculuklar yaşatmak için imkanlarını seferber ettiklerini bildirdi. Özdalkılıç, "Ülkemizin etkin, hızlı, güvenli ve seçenekli ulaşım sistemine kavuşturulmasına katkı sunmak adına atılımlarımıza devam ediyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması ve kaliteyi, opsiyon olarak değil standart olarak sunmak birinci önceliğimiz. Ülkemize ve geleceğe güvenle bakan Pamukkale Turizm; yeni yatırımlarına ve ulaşımda referans marka olma yolculuğuna hız kesmeden devam edecek" dedi. "Yaşam boyu eğitim ve değişim" prensibini temel felsefe olarak aldıklarını kaydeden Özdalkılıç, Türkiye'nin en iyi ekibi ve 54 yıllık tecrübe ile hareket ettiklerini belirterek "Değişime direnmek, suyu dövmeye benzer. Değişmemek mümkün değil; bir kere insanların ihtiyaçları, beklentileri değişiyor. Şirketler de değişmek zorunda" diye konuştu.

TURİZME ÖNEMLİ KATKI
İstanbul ile İzmir arasını 3,5 saate indirecek otoyolun en önemli ayaklarından Osmangazi Köprüsü'nün tamamlanmasıylae tatil ve seyahat alışkanlıklarının da değişeceğine vurgu yapan Özdalkılıç "'de bugün gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, yarına yatırımdır. Örneğin; Çanakkale köprü projesinin hayata geçirilmesi ile önemli bir bağlantı noktası ve metropol olacaktır" dedi. 2015 yılının ortasında Çanakkale ve çevre ilçelerine başlattığı seferleri için 30 milyon TL yatırım gerçekleştiren Pamukkale Turizm, bölgenin ulaşım, turizm ve ekonomik gelişimine büyük katkı sağladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatiliniz yolculukta başlasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN