Statlar için başkente

Giriş Tarihi: 6.8.2016
Statlar için başkente

İZVAK Başkanı Ali Erten, Karşıyaka, ve Alsancak statlarındaki sorunların çözümlenmesi için gerekli hukuksal ve teknik çalışmaların başlatılacağını açıkladı

Spor Kulüpleri Birliği ve Geliştirme Vakfı (İZVAK) Başkanı Ali Erten, Altınordu kulübüne yaptığı ziyarette, İzmir'deki stat sorununu çözmek için acilen harekete geçeceklerini söyledi. "Öncelikli hedefimiz Alsancak, Karşıyaka ve statları" diyen Ali Erten, "Kulüp temsilcilerimizle en kısa sürede Ankara'yı ziyaret ederek tüm sorunlarımızı yetkililerle masaya yatıracağız ve çözümü için uğraşacağız. Bunun için teknik ve hukuksal ekipler oluşturacağız. Kaybedecek zamanımız yok, acil hareket planı uygulayacağız" dedi. İZVAK olarak 9 kulübün gücüyle tüm sorunların üstesinden gelebileceklerine inandıklarını da ifade eden Erten, "Birlik olduğumuz takdirde tüm sorunları çözebileceğimizi çok iyi biliyoruz. Biran önce İzmir'in stat sorunlarından kurtulması için gereken hamleleri yapacağız" diye konuştu. Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ise, "İzmir'in artık bir başbakanı var ve uyumla çalıştığımız büyükşehir belediyesi var. Kulüpler olarak İZVAK'ın hep yanında yer alacağız ve birlikte hareket edip, yıllardır ihmal edilen İzmir spor ve futbolunu kalkındırmak için çalışacağız. Biz her zaman İZVAK'a desteğe hazırız, sözümüz sözdür" dedi.

Anlamlı kupa Atatürk'te
İzmir Spor Kulüpleri Birliği ve Geliştirme Vakfı (İZVAK) tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi Kupası'nda, maç programı belli oldu. Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto etmek için 10 Ağustos Çarşamba günü yapılacak 15 Temmuz Demokrasi Kupası'nda, İzmir'in futbol takımları Altay, Altınordu, ve Karşıyaka mücadele edecek. İZVAK Başkanı Ali Erten organizasyona katılım için talebin fazla olabileceği göz önüne alınarak müsabakaların Doğanlar Stadı yerine Atatürk Stadı'nda oynanması kararlaştırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Statlar için başkente
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN