Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beraberliğimiz devam edecek

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ni değerlendiren AK Parti, CHP ve MHP milletvekilleri, ülke olarak güzel bir mesaj verdiklerini ve bunun bir başlangıç olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 9.8.2016
Beraberliğimiz devam edecek
AK Parti, CHP ve MHP milletvekilleri, İstanbul Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ni değerlendirdi.
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan: Tarihin görülmemiş en büyük kalabalığı, yeni bir uzlaşının müjdesini verdi. Zeki Müren'in Beklenen Şarkı diye bir şarkısı vardır. Yenikapı halk tarafından beklenen, siyasetçilerin bir araya gelmesinin başlangıcı oldu. mutlu oldu ve 'bütün siyasi partiler arasındaki birliğin devamından yanayız' mesajı verdi. 'nin normalleşmesi için buna ihtiyacı var.

SİYASET DEĞİŞECEK
AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ: 7 Ağustos Türkiye açısından bir tarihi bir gün oldu. Bir tanesi hariç bütün siyasi patiler birlik ve beraberlik mesajı verdi. Terörle arasına mesafe koyamadığı için bir siyasi parti hariçti. Bağımsızlığın, vatanın, bayrağın, imanın ne anlama geldiğini tüm dünyaya göstermiş olduk. Ülkede siyaset artık daha farklı cereyan edecektir. Artık eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum. Daha farklı bir Türkiye olacaktır.
CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit: Hep birlikte güzel bir mesaj verdik. İnşallah bu duruşumuz hep böyle devam eder ve hep birlikte Türkiye'nin yararına kanunlar çıkartırız. Bu bir başlangıçtı.
MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural: 15 Temmuz'da hem aziz milletimiz hem de siyasi partilerimiz çok kararlı bir duruş sergiledi. Bu bakımdan bu bir milat. Türkiye için varız. Sinemizde çarpan sadece aziz milletimizin birliği, bütünlüğü bağımsızlığıdır. Her türlü tehdit karşısında nasıl bir araya gelindiği ortaya koyulmuştur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beraberliğimiz devam edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN