Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tasarımcıların gözdesi

Giriş Tarihi: 10.8.2016
Tasarımcıların gözdesi

Alaçatı Milfest Tasarım Festivali’ne katılan Seda Saydam tasarımcıların sedasaydam.com’dan ilham aldığını ifade etti

Çeşme Alaçatı'da 28-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen MILLFEST Alaçatı 2016 kapsamında yaratılacak olan tasarım mahallesinde Seda Saydam'ın tasarım platformu da yer aldı. Online hizmet veren sedasaydam.com haricinde ilk kez takipçileri ile yüzyüze buluşan o platformun MILLFEST Alaçatı 2016 tasarım mahallesi bünyesinde; sitede yer alan bazı ürünlerin yanısıra sitenin konsepti paralelinde MILLFEST için özel olarak hazırlanan sınırlı sayıda ve benzerleri tekrar üretilmeyecek özel tasarım ürünler satışa sunuldu. Tasarımcılara yönelimleri ile yön veren isimlerden Seda Saydam, "2030 yılına kadar bütün yönelimler ve ler elimde. Bunlara hakimim. Tekstil, iki yıl önden gider. Ben, daha da önden gidiyorum. O nedenle 'Öncüyüm' diyebiliriz" dedi.
sedasaydam.com nedir? sedasaydam.com tasarımın gücüne inanan yetenekli tasarımcılarla, onların el emeği ürünlerine ulaşabileceğiniz harika bir platform. Ağustos ayında hayata geçecek olan bu platform kapsamında Seda Saydam'ın çapında ün yapmış trendsetter ve trend avcılarıyla gerçekleştirdiği yaratıcı toplantıların sonucunda belirlediği konseptler yer almak isteyen ve seçilen tasarımcılarla paylaşılıyor. Tasarımcılar benim belirlediğim o yılın trendlerini kendi el emekleri ve tasarım yaklaşımlarıyla birleştiriyorlar ve sadece sedasaydam. com için tasarladıkları bu çok özel ürünleri sizlere sunuyorlar.
Misyonunuzdan da bahseder misiniz? Biz tasarımcılardan, tasarımcılar bizim platformumuzdan ilham alıyorlar. Zaten orijinal ve duygulara dokunan, fonksiyonel ama aynı zamanda göz zevkine hitap eden çok özel ürünler ancak bu tarz etkileşimlerle ortaya çıkıyor. Ayrıca evinize, kendinize ya da sevdiğiniz bir kişiye bizden satın aldığınız bir ürünün arkasında yatan hikayeyi bilmeniz onu daha özel kılıyor ve daha da değerli hale getiriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tasarımcıların gözdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN