Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hainlikten sonra bile dimdik ayakta

Giriş Tarihi: 15.8.2016
Hainlikten sonra bile dimdik ayakta

li AK Parti kurmayları partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla yaptıkları açıklamalarda bu yolda durmaya niyetlerinin olmadığını belirtti

'de AK Parti'nin kuruluşunun 15. yılı nedeniyle parti kurmayları açıklamalar yapıp, yıldönümünü kutladı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "AK Parti, halktan gördüğü desteği hizmete döndürdü. 'de hep ilkelere imza attı. Özellikle 15 Temmuz'daki büyük hainlikten sonra bile tüm kadrolarıyla dimdik ayakta ise, bunu yarının annesi eli kınalı genç kızların, vatan savunmasındaki Mehmetçik ile O'nu bekleyen anne babasının, ak sakallı dedeler ile hayatın yükünü yüzündeki izlerde taşıyan nineler ile torunlarının dualarına borçlu olduğunu çok iyi biliyor. Bu yolda ne beklemek ne de durmak gibi bir niyetimiz var. İşte bu inançla övünç kaynağı bir 15 yılı geride bıraktık, inşallah daha nice yıllara da hep birlikte ulaşacağız" dedi.

TARİHTE BİR MİLAT
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti'nin 15 yıllık mazisinin 'nin makus talihini yendiği, milli iradesinin ülke yönetiminde tam anlamıyla söz sahibi olduğu bir dönem olduğunu söyledi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, AK Parti'nin kurulduğu tarihin Türk siyasi tarihi için milat olduğunu belirterek, "Ülkemizin içinde bulunduğu zorluklara karşı bir çözüm yolu bir çıkış noktası olarak kurulan AK Parti, kuruluşundan 15 ay sonra tek başına iktidar olarak, millet tarafından nasıl bir umut olarak görüldüğünü tüm dünyaya ispatlamış bir partidir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hainlikten sonra bile dimdik ayakta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN