Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yetimlerin boynu bükülmeyecek

Nevvar Salih İşgören Vakfı, Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı koordinatörlüğünde ’nda yetim, öksüz ya da ihtiyaç sahibi ailelere mensup 2 bin 250 çocuğa 125’er liralık giyim çeki yardımı yapacak

Giriş Tarihi: 27.8.2016
Yetimlerin boynu bükülmeyecek
'de devlet kurumları, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile önemli projelere imza atan Nevvar Salih İşgören Vakfı, bayramlarda ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik giyim yardımlarına bir yenisini ekledi. Giyim yardımlarından bu 'nda 2 bin 250 çocuk faydalanacak. İzmir Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı koordinatörlüğünde bayram öncesi yetim öksüz ve ihtiyaç sahibi 2 bin 250 çocuğa Nevvar Salih İşgören Vakfı tarafından 125'e liralık giyim çeki dağıtılacak. İzmir Valiliği'ndeki protokol törenine Valii Ayyıldız ile Nevvar Salih İşgören Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erol Urgun, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurettin Memur, Yönetim Kurulu Üyesi Mülayim Altınkalp ve Genel Koordinatör Berna Şahin katıldı. Protokol ile İzmir Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı'na teslim edilen 125'er liralık çekler, sosyal yardımlaşma vakıflarınca tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara ve ailelere dağıtılıyor. Çeklerini alan ihtiyaç sahipleri, anlaşma sağlanan kalitesiyle isim yapmış firmalardan, kendi alışverişlerini kendileri yapabiliyorlar.

VALİDEN TEŞEKKÜR
İzmir Valisi Erol Ayyıldız, vakfın yöneticilerine teşekkür ederek şöyle konuştu: "Vakfımızın yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklara geleneksel olarak yaptığı bu yardıma çok teşekkür ediyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yetimlerin boynu bükülmeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN