Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Japonlar İzmir’e yatırım yapacak

Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, rulman sektörünün lider markalarından Nachi firması yetkilileri ile İzmir’e yatırım yapmaları için görüşmeye başladıklarını açıkladı

Giriş Tarihi: 15.9.2016
Japonlar İzmir’e yatırım yapacak

Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, yaklaşık 10 yıldır distribütörlüğünü yaptıkları rulman sektörünün lider markalarından Japon menşeli Nachi ile İzmir'e yatırım için görüştüklerini ifade etti. Bilal Saygılı Japon yatırımı hakkında markanın 'deki faaliyetleri ve satışlarını artırmak üzere plan yaptıklarını belirtti.

ÜLKEMİZE KATKI VERECEK
'de rulman denilince akla gelen ilk kuruluşlardan birisi olan Saygılı Rulman yatırımlarıyla sektörün önünü açan girişimlerine devam ediyor. Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, distribütörlüğünü yaptıkları Japon rulman üreticisi Nachi; Fujikoshi Corporation'ın Global Satış Direktörü Hatasaki ile Nachi Avrupa Satış Direktörü Rajabi'yi ağırladı. Tüm gün süren toplantılarda Nachi ile planlanan Saygılı Rulman yatırımları ve ileriye dönük iş birliği projeleri masaya yatırıldı. Düzenlenen toplantıda konuk işadamları, Nachi markasıyla üzerinden Avrupa'ya açılma planlarını açıkladılar. Bilal Saygılı, Japon yatırımlarıyla birlikte Türkiye'deki satışları arttırabileceklerini ve markanın Avrupa'ya açılması konusunda her türlü desteği verebileceklerini ifade etti. Ülkemize katma değerli ürünlerin üretimini sağlayacak bir projede yer almaktan memnuniyet duyacaklarını belirten Saygılı, "Uzun bir süredir Nachi ile iyi bir çalışma ortamı yakaladık. Saygılı Rulman'ın tüm bilgi, becerisini, Japon teknolojisi ve kalitesi ile birleştirmeyi hedefliyoruz. Projeyi en kısa zamanda hayata geçirerek, ülkemiz için faydalı bir yatırıma dönüşmesini diliyorum" diye konuştu.

NACHİ HAKKINDA
Kesici ve vasıflı çelik takımlar üretmek üzere yola çıkan KohkiImura, NACHI-FUJIKOSHI firmasını 1928 yılında kurmuştur. Toyoma şehrinde hayata geçirilen firma, 1939 yılında da rulman üretimine başlamıştır. Üretim konusunda teknolojiye hakim olması, üretimin her adımında üstün bilgi ve tecrübeye sahip olması ve teknolojiyi üreten vizyon bakışı ise ürettiği ürünlerin kalitesini hakkında ipucu vermektedir. Üstün kaliteli üretimler gerçekleştirmesi, dünyanın en büyük rulman üreticileri arasındaki yerini almasını sağlamaktadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Japonlar İzmir’e yatırım yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN