Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salonu gözü görmeyen işçiye teslim etmişler!

Aliağa İlçe Başkanı Aydemir, ilçedeki spor salonunun teslim tutanağının Büyükşehir yetkilileri tarafından gözleri görmeyen işçiye imzalatıldığını iddia etti

Giriş Tarihi: 4.10.2016
Salonu gözü görmeyen işçiye teslim etmişler!
Aliağa'da bakımsızlıktan adeta çürüyen Çok Amaçlı Spor Salonu'nun 'li Büyükşehir Belediyesinden, 'li ilçe belediyesi devrinin yapılıp yapılmadığına ilişkin tartışma sürüyor. MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir, CHP İlçe Başkanı Özcan Durmaz'ın bu konudaki açıklamalarının gerçekle bağdaşmadığını savunarak, salonun Aliağa Belediyesi'ne "sözde teslim edildiğini" söyledi.

SEÇİM MALZEMESİ YAPILDI
Aydemir, "Geçmişte yaptığı bilgisiz, düzeysiz ve siyasi üsluba sığmayan açıklamaları yüzünden defalarca Aliağa ve zaman zaman İzmir kamuoyunda rezil olan CHP İlçe Başkanımız maalesef bir fiyasko senaryosunun daha yazarı ve kötü bir oyuncusu olmuştur. Son saldırısı sonrası belediyemizden bahsi geçen 05.03.2014 tarihli teslim tutanağını istedim. Yenimahalle'de İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmış olan salonun anahtarı, 'güya' teslim tutanağı ile 30 Mart 2014 seçimlerine tam 25 gün kala, sırf 'Büyükşehir'in Aliağa'ya hediyesi' denilebilmesi amacıyla görme engelli bir belediye işçisine 'sözde' teslim edilmiştir" iddiasında bulundu. Salonun gerekli koşullara uymayan bir teslim tutanağı ile yetkisi olmayan, gözleri görmeyen bir belediye işçisine "sözde teslim edildiğini" ifade eden Aydemir, "Şimdi Sayın Özcan Bey, sizden ricamız, o mükemmel belediyecilik bilgileriniz ve ultra iş çözme beceriniz ile o salonun gerçekten Aliağa Belediyesi'ne devri için ön ayak olmanız ve Aliağa'ya gerçek anlamda salonu kazandırmanızdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salonu gözü görmeyen işçiye teslim etmişler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN