Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uğur: OHAL’de üretime devam

Giriş Tarihi: 9.10.2016
Uğur: OHAL’de üretime devam

Sanayi Odası Başkanı Uğur, el birliğiyle ülkenin ve kentin 2023 hedeflerini yakalamak için çalışmalara devam edeceklerini söyledi

Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, ilan edilen Olağanüstü Hal kararından dünyasının olumsuz etkilenmediğini, aksine üretimin daha da hız kazandığını söyledi. Uğur, 7 ay önce Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'nde üretime başlayan Ekosinerji firmasına ziyarette bulundu. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Akbaş, "Bölgeye gelen yeni yatırımlarla ihtiyacında hızlı artışlar meydana geliyor ve firmada üretilen trafolar yüksek gerilim hattının bulunduğu yerlere kurulup acil enerji ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı oluyor. Ayrıca Afrika, Fas, Cezayir gibi ülkelere geniş çaplı ihracat yapıyor" dedi.

UYUM BAŞARI GETİRİYOR
İşleyişin sürekliliği ve başarının ön planda tutulması için en önemli kriterin üye memnuniyeti olduğunu kaydeden Başkan İsmail Uğur, "Ekosinerji firmasının kentimizin kalkınmasına büyük bir ivme kazandıracağına inanıyor ve teşekkür ediyoruz. Ziyaretlerimizde ülkede ilan edilen olağanüstü hal kararından iş dünyasının olumsuz etkilenmediğini aksine daha da hız kazandığını görüyoruz. El birliğiyle ülkemizin ve Balıkesir'imizin 2023 hedeflerini yakalamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uğur: OHAL’de üretime devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN