Türkiye'nin en iyi haber sitesi

UTSO’dan üyelerine destek yağmuru

Giriş Tarihi: 2.11.2016
UTSO’dan üyelerine destek yağmuru

Girişimci Kent" sloganını hakkıyla taşıyan Uşak, lojistik olarak önemli bir yere sahip kendi öz sermayesi ile büyümüş bir il. Girişimci ruhlu sanayicimiz, kendi öz kaynakları ile yaptıkları yatırımlarla ilimizin ekonomisine, sanayi ve üretim kenti olmasına çok büyük katkılarda bulunmuştur. Devlet teşvikleri ve hibelerinin özel sektörün rekabet gücünü artmasına sağladığı katkıyı ve dolayısıyla ekonomik istikrar ve büyümeye de yansımasını biliyoruz. Özellikle ağırlaşan rekabet koşullarında teşvik ve hibelerin firmalara sağladığı katkı daha da önem kazanıyor. Ekonomik düzende ve ağırlaşan rekabet koşullarında Uşaklı firmalarımızın devamlılığı açısından devlet desteklerinden ve hibelerinden daha fazla faydalanması gerekiyor. Bu sebeple, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize destek ve hibeler konusunda sık sık bilgilendirme toplantıları düzenliyor, firmalarımızın öz sermayeleri haricinde de finansal destek alabilecekleri kurum ve kuruluşlar hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz.

HER ÜYEYE ULAŞIYORUZ
Üyelerimize sunduğumuz standart hizmetlerin yanı sıra, bu yıl hazırladığımız destekler kitapçığını her üyemiz en az bir desteğimizi kendi için bulabilecek şekilde oluşturduk. Firmalarımızın kendilerini ve ürünlerini tanıtabilmeleri için, "Fuarlara Katılım Sizden, Stant Bizden" diyerek stant desteği sunuyoruz. Desteklerimiz bunlarla sınırlı değil, dış ticaretten markaya, eğitimden lobi çalışmalarına kadar amacımız her üyemize ulaşarak katkı sağlayabilmek.

"UTSOFEST İLE TİCARET HACMİNE KATKI SAĞLADIK"
İlklerin şehriyiz diyoruz, ki bunu çalışmalarımızla da destekliyoruz. Kendi ürün ve firmalarımızı, öncelikle kendimize tanıtabilmek için "Uşak Tanıtım Günleri" adı altında bir organizasyona imza attık. UTSOfest adında düzenlediğimiz alışveriş festivali ile üyelerimizin ticaret hacmine katkı sağladık.

ZOR GÜNLER GERİDE KALACAK
15 Temmuz darbe girişiminin ardından ekonomik gidişatın toparlanmasında hükümetimiz tarafından alınan tedbir ve önlemlerin katkısının dönüşlerini hızlı bir şekilde alacağımıza inanıyorum. Gerek para gerekse maliye politikalarında gerçekleştirilen yeni düzenlemeler ile büyüme ve kalkınmanın, bu zor günleri geride bıraktıracağına inancımız tam.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
UTSO’dan üyelerine destek yağmuru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN