Ya kuzgun leşe ya devlet başa

Giriş Tarihi: 7.11.2016
Ya kuzgun leşe ya devlet başa

HDP’lilere yapılan operasyonu değerlendiren Hotar, “Bugün geldiğimiz noktada devleti tanımayanlar teröre ışık tutanlar ve şımarıklık içine girenler, inşallah hukuk karşısında layığını bulacaklar” dedi

MENDERES Belediyesi tarafından Bulgurca Mahallesi'ne kazandırılan Bulgurca Meydanı düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, DP eş genel başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile bazı milletvekillerinin tutuklanmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bir partinin seçimle gelse dahi ülkeyi bölemeyeceğini belirten Hotar, "Seçimle gelen teröre ışık yakmaz, teröre geçit vermez. Seçimle gelen sırtını gayri kanuni mihraklara dayadığını bir de insanların gözüne baka baka söylemez, söyleyemez. İşte o zaman ne derler; 'Ya kuzgun leşe ya devlet başa' derler. Seçimle gelen seçilirken verdiği vaatleri yerine getirmek zorundadır. Seçimle gelen parti, bulunduğu yörenin eksikliklerini gidermeye çalışmalıdır. Bugün geldiğimiz noktada devlete kafa tutanlar, hukuku tanımayanlar, teröre ışık tutanlar, ülkeyi bölmeye çalışanlar ve bütün bu yaptıklarını her geçen gün dozunu arttırarak şımarıklık içerine girenler, inşallah hukuk karşısında layığını bulacaklar" diye konuştu. Öte yandan Bulgurca Meydanı'nın açılışına AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Adil Yüksel, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Belediye Başkan Yardımcıları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MENDERES'E YAKIŞAN MEYDAN
5 bin 200 metrekare yapısal, 7 bin 500 metrekare yeşil toplam 12 bin 700 metrekare alandan oluşan Bulgurca Meydanı bir buçuk milyon liraya mal oldu. Birçok projeyi içinde barındıran proje; muhtarlık binası, kadın dayanışma ve kurs merkezi, aile sağlığı merkezi, basketbol sahası, futbol sahası, çocuk oyun grubu, fitness aletleri ve mini amfi tiyatrodan oluşuyor. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Bulgurca Meydanı'nın belediyenin kendi öz sermayesi ile yaptığını ifade etti. Soylu, "Menderes için en iyisini yapmaya devam edeceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ya kuzgun leşe ya devlet başa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN