Demokrasi gazisine öğrenim desteği

Nevvar Salih İşgören Vakfı, 15 Temmuz Demokrasi Gazisi, üniversite öğrencisi Atilla Yüce’ye sahip çıktı. Vakıf gence eğitim desteği verecek

Giriş Tarihi: 18.11.2016
Demokrasi gazisine öğrenim desteği

Eğitim ve sağlık alanındaki katkıları artık İzmir sınırlarını aşan Nevvar Salih İşgören Vakfı, 15 Temmuz Demokrasi Gazisi, üniversite öğrencisi Atilla Yüce'ye sahip çıktı. Ankara'da oturan ancak Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü son sınıf öğrencisi olan Atilla Yüce'ye, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü vasıtasıyla ulaşan vakıf, halen tedavisi devam eden gence eğitim yardımında bulunacak.

'ÖMÜR BOYU UNUTMAYACAĞIM'
Atilla Yüce, 15 Temmuz gecesi Genelkurmay Başkanlığı önünde açılan ateş sonucu iki bacağından yaralanan birden yaralandı. Uzun süre hastanede yatan Atilla şu anda koltuk değnekler ile yürürken, bir yandan da okuluna devam ediyor. Bu yıl eğitim yardımları konusunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri yakınları ve gazilerine de burs verme kararı alan Nevvar Salih İşgören Vakfı, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürlüğü vasıtasıyla ulaşılan gazi öğrenciye eğitiminde destek olunacağını açıkladı. Bu çerçevede Atillla Yüce, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Nesim Tanğlay ile birlikte Nevvar Salih İşgören Vakfı'nda Yönetim Kurulu Başkanı Erol Urgun ve Yönetim Kurulu Üyesi Mülayim Altınkalp ile bir araya geldi. Annesini kaybettikten sonra Ankara'da babası ve ağabeyi ile yaşayan 9 kardeşin en küçüğü Atilla Yüce, Nevvar Salih İşgören Vakfı'nın yardımını ömür boyu unutmayacağını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demokrasi gazisine öğrenim desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN