Bürotime çalışanın yanında

Bürotime geliştirdiği “Elements” konsepti ile hayal edilen kişiselleştirilebilir çalışma alanlarını oluşturma imkanı sunuyor

Giriş Tarihi: 30.11.2016
Bürotime çalışanın yanında

OFİS mobilya üreticisi Bürotime, geliştirdiği "Elements" konseptiyle ofislerdeki çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulundurarak çalışanların gün içerisindeki farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalıcı bir çözüme imza attı. Çalışma kültürünün masa başından sosyal mekanlara, insan odaklı tasarım anlayışına evrildiği günümüzde, iş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce ve esneklik kavramları üzerinden şekillendiği yeni nesil ofis yaklaşımları, modern çalışma alanlarının standardize kavramlar yerine bireysel çözümler sunan, yaratıcı alternatiflere ihtiyaç duyduğunu gözler önüne seriyor.

4 BAŞLIKTA TOPLADI
Çalışma alanları yerine yaşam alanları oluşturma olgusu, betonla metalin birleştiği standardize tasarımlar yerine, soft ve nötr tonların ahşapla birleştiği samimi ve ev rahatlığı sunan mekanların yaratılmasını öngörüyor. Üretim serüvenine başladığı günden bu yana, yalın tasarım anlayışıyla kullanıcılara fonksiyonel ve kalıcı çözümler sunan Bürotime, ofislerdeki çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulundurarak, çalışanların gün içerisindeki farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak "Elements" konseptini tasarladı. Geliştirilen konsept 'Solo', 'Social', 'Teamwork' ve 'Meeting' başlıklı dört kategori altında, ofisin dinamiklerini tek çatı altında toplamayı hedefleyerek kullanıcısına hayal edilen kişiselleştirilebilir çalışma alanlarını farklı ihtiyaçlara uygun ürün seçenekleriyle yaratma imkanı sunuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bürotime çalışanın yanında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN