Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hırsızlar hayatını kararttı

İzmir’de 5 yıl arayla iki kere soyulan iş adamı Gürol İyigün’ün hayatı kabusa döndü. Kimlik ve çek defterini çalan hırsızlar, İyigün’ün adını kullanarak piyasayı dolandırdı. İş adamının ticaret hayatı bitme noktasına geldi

Giriş Tarihi: 2.8.2017
Hırsızlar hayatını kararttı
'da storan işletmeciliği yapan Gürol İyigün'ün hayatı 2010 ve 2015 yıllarında yaşadığı iki hırsızlık olayıyla cehenneme döndü. İlk olarak 2010 yılının Temmuz ayında İyigün'ün bir spor salonundaki dolabından cüzdanı çalındı. Hırsızlığın farkına vardıktan sonra polise başvurup, gerekli işlemleri yaptırdı. İyigün, bir süre sonra, sosyal paylaşım sitesinde tanımadığı kişi tarafından hakarete uğrayınca hırsızların adını kullanarak kayıt olduğu alışveriş sitesi üzerinden cep telefonu satma vaadiyle dolandırıcılık yaptığını öğrendi.

7 YILDIR KABUS YAŞIYOR
Hakkında dolandırıcılık suçundan dava açılan İyigün'ün adına düzenlenmiş 25 telefon hattı olduğu ortaya çıktı. GSM operatörleri binlerce liralık telefon faturalarını tahsil etmek için Gürol İyigün'e davalar açtı. İşadamının ehliyet bilgileriyle spor salonuna üye olan hırsızlar, burada 2 kişinin cüzdanını çaldı. Bu seferde hırsızlık suçlamasıyla karşı karşıya kalan İyigün, zor da olsa adını temize çıkardı. İş adamının evinden 2015 yılında evinden 8 adet çek yaprağını çalarak piyasaya süren hırsızlar, pek çok kişiyi dolandırdı. Bu kez dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya kalan işadamının işyerine 3 kez haciz geldi. Bankaların kara listesine alınınan İyigün'ün ticari hayatı bitme noktasına geldi. Gürol İyigün, "Hırsızlık olaylarından sonra verdiğim mücadele daha büyük mağduriyet yaşatıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hırsızlar hayatını kararttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN